Sponzorovaný obsahSpravodajstvoTechnológie

TIP REDAKCIE | Virtuálne 3D okuliare a Mini PC za 24 €, ktorý stojí za to

Dnes si v Tipe redakcie  netradične predstavíme nejaké tie vychytávky (z akciovej ponuky e-shopu GearBest.com) namiesto klasických zariadení. Prvou z nich sú okuliare pre rozšírenú realitu – Xiaomi VR Virtual Reality 3D Glasses, ktoré prichádzajú v štýlovom čiernom prevedení.

Xiaomi VR Virtual Reality 3D Glasses (s cenovkou zhruba 14 €) sú stvorené pre smartfóny s veľkosťou displeja od 4.7“ do 5.7“. Ako môžete na videu nižšie vidieť, 3D okuliare prichádzajú s unikátnym dizajnom a so zipsovým uchytávaním vášho telefónu. Xiaomi veľmi pekne a hlavne štýlovo vyriešil problém s možným prehrievaním zariadenia a to prostredníctvom „otvorov“ na zadnej strane obalu, ktoré umožňujú teplu vychádzajúcemu zo zariadenia unikať a tým predchádzať či už k pádom aplikácií alebo nebodaj k samotnému poškodeniu telefónu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

nakupujem-button_1

Druhou vychytávkou, ktorá by nemala určite žiadnemu nadšencovi technológií nemala chýbať je Mini PC (TV box), s ktorý nie len že využijete pri sledovaní filmov, seriálov, či browsovaní po internete, ale ohúrite aj priateľov na prípadnej „žúrke“ či chate.

Jedná sa o unikátne zariadenie, ktoré vám za málo peňazí (24) zahrá veľa „miziky“. Scishion TV Box prichádza s predinštalovaným operačným systémom Android (špeciálne upraveným pre TV), ktoré poháňa procesor Amlogix S950X s dvomi jadrami, ktorému sekunduje 1GB operačnej pamäte RAM a 8GB úložného priestoru (samozrejme s možnosťou rozšírenia). Zariadenie samo o sebe podporuje širokú škálu formátov prehrávania: 4K,AVI,DAT,H.264,H.265,ISO,MKV,MOV,MP4,MPEG,MPG,RM,VC-1,VP9,WMV. Dekódovať dokáže zase tieto formáty: H.264,H.265,RealVideo8/9/10. V rámci zariadenia nájdeme aj širokú škálu konektorov, od klasických USB až po HDMI.

nakupujem-button_1

Posledným našim tipom zase potešíme našich „zelených“ návštevníkom a to konkrétne zariadením Nubia Z7 Max, ktorého cena sa aktuálne po akcii na GearBest.com pohybuje okolo 105 .

Nubia, pre nás nie moc známi výrobca smartfónov  dávnejšie  predstavil veľmi zaujímavé zariadenie Z7 Max, ktoré už ako podľa názvu tušíte patrí medzi „obrov“ za čo vďačí svojmu 5.5“ displeju s FULL HD rozlíšením. Zariadenie ďalej prichádza s Quad Core procesorom, ktorý pracuje na frekvencií 2.5 GHz, ktorému sekundujú 2GB RAM pamäte (a 32 GB úložného priestoru) spolu s chipom Adreno 330, ktorý sa stará o graficky náročné úlohy. Mnohých poteší aj 13MP fotoaparát (na prednej strane sa nachádza 5MP), konektivita v podobe nie len 3G sietí, ale aj 4G. Mimochodom, výrobca do zariadenia implementoval batériu o veľkosti 3100mAh.

nakupujem-button_1

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close