Sponzorovaný obsahSpravodajstvoVernee Mobile

Vernee Thor E, smartfón, ktorý je správnou voľbou pre nenáročných. Láka hlavne veľkou batériou a cenou

Ak rozmýšľate nad kúpou nového smartfónu, ale nechcete siahať hlboko do vrecka? Potom by ste mali začať uvažovať nad touto zaujímavou ponukou na smartfón Vernee Thor E  z oficiálnej slovenskej a českej distribúcie kde telefón je aktuálne dostupný v 14% zľave, za 119€. Poďme sa teraz spolu pozrieť na to či telefón ponúka.

Vernee Thor E smartfón s gigantickou batériou nájdeš v oficiálnej SK/CZ distribúcii tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tak ako pri každom telefóne tak aj tu je dominantou nie až tak gigantický, ale stále dostatočne veľký 5“ displej s technológiou IPS ako aj 2.5D zakryvením a rozlíšením 1280 x 720 bodov (HD). V spodnej časti zariadenia nájdeme trojicu kapacitných tlačidiel. Vo vrchnej časti nájdeme 5MP sielfie kameru spolu s výbavou senzorov.

vernee thor E recenzia_1
Zdroj: VerneeMobile.sk

Čo sa týka zadnej strany smartfónu tak okrem toho, že sa môže pochváliť unikátnym dizajnom a hliníkom, ktorý po dizajnovej stránke určite nikoho neurazí, ba naopak. Prejdime však k jednotlivým špecifikáciam, konkrétne k fotoaparátu, ktorý v tomto prípade tvorí snímač CMOS BSI s 8MP rozlíšením. Vedľa neho nájdeme ešte LED blesk, ktorý dopomáha ku kvalitnejším záberom za nie najideálnejšieho svetla. Pod fotoaparátom nájdeme ešte skener odtlačkov prstov s reakčnou dobou 0,1 sekundy a v spodnej časti logo výrobcu spolu s výstupom pre reproduktor.

vernee thor E recenzia_2
Zdroj: VerneeMobile.sk

Čo sa týka výbavy po hardwarovej stránke tak telefón disponuje osemjadrovým  procesorom od spoločnosti MediaTek, ktorému dopomáha grafický čip Mali-T720 MP3 spolu so 3GB operačnej pamäte RAM a úložný priestor o veľkosti 16GB s možnosťou jeho rozšírenia o 128GB. Inými slovami telefón by mal bezproblémovo zvládať multitasking a nenechá sa zahanbiť ani pri hrách. Čerešničkou na torte je veľká batéria o kapacite 5020 mAh a podpora technológie rýchleho nabíjania (9V2A). V preklade do ľudskej reči to znamená, že za 30 minút nabíjania telefón nabijete dostatkom šťavy na celý deň. Batériu do plnej kapacity nabijete za zhruba 120 minút.

Mimochodom, telefónu nechýba podpora 3G ako aj 4G sietí či dvoch aktívnych SIM kariet súčasne. Poháňaný je operačným systémom Android vo verzii 7.0. Telefón nájdete v ponuke oficiálnej distribúcie na odkaze nižšie.

Vernee Thor E smartfón s gigantickou batériou nájdeš v oficiálnej SK/CZ distribúcii tu

Zdroj: TS , VerneeMobile.sk

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close