Veľká batéria či rýchle nabíjanie do 30W. Xiaomi Mi CC9 Pro bude zaujímavým smartfónom

Xiaomi Mi CC9 Pro bude poháňať obrovská batéria s kapacitou 5260mAh, ktorú bude možné nabiť pomocou rýchleho nabíjania do 30W.

Xiaomi Mi CC9 Pro
Zdroj: Xiaomi via Gizmochina.com

Posledné dni sa ako keby roztrhlo vrece s  informáciami o pripravovaných zariadeniach Xiaomi Mi CC9 Pro a Xiaomi Mi Note 10. Jedna z posledných informácií hovorí, že Mi Note 10 zažije svoju premiéru mimo domácej Číny v  susednom Poľsku, a to konkrétne 14. novembra.

Obrovská batéria a  (neštandardne) rýchle nabíjanie

Najnovšie zahraničný portál Gizmochina.com poukazuje na informácie, ktoré zdieľala samotná spoločnosť Xiaomi v spojitosti so zariadením Mi CC9 Pro. Podľa nich sa záujemcovia o tento smartfón môžu tešiť nie len na hlavnú 108-megapixelovú kameru, ale aj na obrovskú batériu s kapacitou až 5260mAh.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi CC9 Pro bateria
Zdroj: Xiaomi via Gizmochina.com

Ďalší render, ktorý publikovala spoločnosť Xiaomi odhaľuje zas podporu rýchleho nabíjania. Nebude sa však jednať o „štandardnú“ rýchlosť v  podobe 18 či 25W, ale o 30W nabíjanie. Xiaomi hovorí, že telefón bude možné za 30 minút nabíjania dobiť na 58% stav nabitia batérie. Ďalej dodáva, že celú batériu používateľ nabije za 65 minút.

Xiaomi Mi CC9 Pro podpora rychleho nabijania do 30W
Zdroj: Xiaomi via Gizmochina.com

Mimochodom, nedávne úniky informácií odhalili, že zariadenie bude disponovať veľkým 6,47“ OLED displejom s  FULL HD+ rozlíšením. Okrem toho by malo byť zariadenie poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon 730G v kombinácií s 8GB RAM a 256GB úložným priestorom.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre