Samsung oficiálne ukázal prémiové „véčko“ s dvomi displejmi. Cena je ohromne vysoká

samsung W2019-min
Zdroj: produktová fotografia

Dlho sa šepkalo o tom, že spoločnosť Samsung predstaví prémiové „véčko“. Tak sa teraz aj stalo. Samsung oficiálne odhalil smartfón W2019, ktorý je upgdradeom minuloročného zariadenie W2018.

Smartfón patrí do kategórie high-end zariadení a to nie len výbavou, ale aj cenou. Veď posúďte sami.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zariadenie ponúka procesor Qualcomm Snapdragon 845, ktorému sekunduje 6GB operačnej pamäte RAM128GB/256GB úložný priestor. Zariadeniu samozrejme nechýba ani tlačidlo Bixby a senzor odtlačkov prstov, ktorý je nie tak tradične umiestnený v bočnej hrane zariadenia.

Prejdime teraz k zadnej časti zariadenia, ktoré ponúka 12MPx kameru s dvojitým optickým zoomom. Kamera je schopná natáčať videá do 4K rozlíšenia pri 60fps. Vo FULL HD kvalite je schopné natáčať slow-motion videá do 960fps. Na prednej strane nájdeme 12MP kameru s podporou clony f/1.5 a f/2.4.

samsung W2019_2-min
Zdroj: produktová fotografia

Prejdime však k dizajnu. Ohliadnuc od toho, že zariadenie je vyhotovené z kovu tak ponúka kĺb, ktorým zariadenie môžete otvoriť a tak sa dostať ku klávesnici. Ostaňme však ešte v „zatvorenom“ stave. Predná strana zariadenia ponúka 4.2“ AMOLED displej s rozlíšením 1920 x 1080 bodov. Po otvorení zariadenie sa dostanete k SUPER AMOLED displeju s rovnakým rozlíšením.

Určite vás teraz zaujíma cena. Koľko by ste boli ochotní zaplatili za tento smartfón? Spoločnosť Samsung si za ňho pýta 1.439 $. Mimochodom, aktuálne sa jedná o najdrahší Android smartfón na trhu.

Zdroj: MSP

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre