APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Starbucks aplikácia pre Windows 10 sa objavila na webových stránkach spoločnosti

Starbucks sľuboval aplikáciu pre Windows Phone už mesiace. Prvýkrát to oznámil už v marci a aplikácia mala byť údajne vydaná v priebehu 30-45 dní. V júni Adam Brotman zo Starbucks povedal, že bude vydaná v tom mesiaci.

Avšak aplikácia sa nikdy neobjavila, až do dneška. Teraz ju môžete vidieť v zozname mobilných aplikácií na internetovej stránke Starbucks.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samozrejme, „Get It on Windows 10“ odkaz iba aktualizuje stránku. Aplikácia zatiaľ nie je k dispozícii, takže na ňu neexistuje ani žiadny odkaz vo Windows Store.

© neowin.net
© neowin.net

Aké funkcie aplikácia ponúka?

Zoznam funkcií aplikácie sa ešte nedá úplne porovnať s jej Android a iOS náprotivkami. Aplikácia pre Android tiež uvádza možnosť „zistite, aké pesničky sa hrajú v našich predajniach“ a „prispôsobiť objednávku a platiť dopredu cez Mobile Order & Pay“. iOS aplikácia uvádza to isté ako aplikácia pre Android s prídavkom „použiť Apple Watch na zaplatenie, sledovať odmeny a viac“.

Starbucks tiež minulý mesiac predstavil doplnok pre Outlook. Ten umožňuje užívateľom jednoducho si naplánovať schôdzky s kolegami v Starbucks a posielať darčekové poukážky.

S istotou sa zatiaľ nedá povedať, kedy bude Starbucks aplikácia pre Windows spustená, ale vyzerá to tak, že určite to už nebude trvať dlho.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close