Spravodajstvo

Spotify chce vylepšiť svoje bezplatné služby. Tohoto by sme sa mali dočkať

Hudobná streamovacia služba Spotify si za posledné roky našla milióny používateľov po celom svete. Populárna aplikácia je dostupná aj v bezplatnej verzii, no jej možnosti sú čiastočne obmedzené. Väčšina používateľov po niekoľko týždňovom skúšaní bezplatnej verzie, prejde na platenú verziu, ktorej možnosti sú oveľa širšie. Tento spôsob švédskej spoločnosti určite vyhovuje, no používateľom, ktorí si službu nechcú predplatiť, onedlho prinesie o čosi kvalitnejšiu službu.

Nová verzia služby má používateľom jej používanie uľahčiť a zjednodušiť

Nová bezplatná verzia streamovacej služby Spotify má používateľom priniesť oveľa jednoduchšie a príjemnejšie používanie aplikácie, informoval o tom portál Bloomberg. Spoločnosť Spotify tieto informácie ešte oficiálne nepotvrdila, no očakávame, že behom najbližších týždňov nám o pripravovanej službe povie viac a prezradí bližšie detaily. Aktualizovaná aplikácia by na službu Spotify mala potencionálne priniesť ďalšie milióny nových zákazníkov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Spotify tento rok očakáva nárast používateľov až o 43 miliónov

Spoločnosť na konci roka 2017 zaznamenala historicky najvyšší počet používateľov, až 157 miliónov, z ktorých má až 45% zaplatené mesačné predplatné. Miľníkom spoločnosti je tento rok hranica 200 miliónov používateľov, z ktorých by malo byť až 96 miliónov predplatiteľov. Nová vylepšená služba by spoločnosti Spotify v tomto aspekte určite pomohla.

Zdroj: bloomberg.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close