SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy Unpacked – sledujte naživo predstavenie nových zariadení od Samsungu

Nenechaj si ujsť predstavenie nových vlajkových lodí od spoločnosti Samsung. Konferencia sa začína už čoskoro

Očakávaná virtuálna konferencia Galaxy Unpacked je konečne tu! Predstavenie noviniek od juhokórejskej spoločnosti Samsung je naozaj za rohom a dúfame, že si predstavenie nových produktov nenecháš ujsť ani ty a budeš konferenciu sledovať naživo z pohodlia domova, či práce. Ak ale nevieš, kde budeš môcť konferenciu sledovať a kedy máš očakávať jej štart, si rozhodne na správnom mieste.

Galaxy Unpacked sa začína už o pár hodín

Virtuálna konferencia Galaxy Unpacked sa začína už 5. augusta, čiže dnes, o 16:00 nášho času. Konferencia sa dá primárne pozerať priamo na stránkach spoločnosti Samsung, kde bude prebiehať živý prenos. Konferenciu však môžeš sledovať aj priamo na videoplatforme YouTube.

Samsung predstaví až 5 nových zariadení

Spoločnosť Samsung tentokrát nenechala nič na náhodu a svojich fanúšikov už vopred navnadila na to, čo môžu od konferencie Galaxy Unpacked očakávať. Počas konferencie sa tak môžme tešiť na predstavenie nových smartfónov zo série Galaxy Note20, čiže na modely Galaxy Note20 a Galaxy Note20 Ultra, ako aj na predstavenie ďalšieho skladacieho smartfónu, ktorý ponesie názov Galaxy Z Fold 2.

Po boku týchto zariadení budú predstavené aj ďalšie novinky ako inteligentné hodinky Galaxy Watch 3, tablet Galaxy Tab S7, či nové bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Live. Z prvotného traileru, ktorý si všimnete aj po otvorení stránky spoločnosti Samsung je zjavné, že spoločnosť má v pláne predstaviť aj nový stylus S-Pen, v doposiaľ nevidenom vyhotovení „tekutý bronz„. Nové farebné vyhotovenie bude podľa všetkého doplnkom bude novému smartfónu Galaxy Note20, ktorý príde v identickom farebnom vyhotovení.

Všetky novinky nájdete ihneď po skončení konferencie Galaxy Unpacked aj na našom webe.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close