Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Reproduktor Tronsmart Element Mega Pro s výkonom až 60W a „mega“ batériou aktuálne kúpiš za cenu, aká tu ešte nebola

Jeden z najvýkonnejších reproduktorov spoločnosti Tronsmart môžeš momentálne kúpiť z DE skladu za výrazne menej, ako na Slovensku.

Spoločnosť Tronsmart je na trhu s bezdrôtovými reproduktormi už dlhé roky varený pečený, i keď v našich končinách nejde o vyslovene známeho výrobcu. O kvalite tohto výrobcu, ako aj o skvelom pomere cena:výkon pri jednotlivých produktov od značky Tronsmart, sa naši čitatelia mohli presvedčiť už v niekoľkých recenziách, ktoré sme v posledných rokoch na našom webe pripravili. Dnes vám chceme dať opäť do pozornosti jeden z parádnych produktov od tohto výrobcu, ktorý rozhodne stojí za pozornosť. Je ním práve reproduktor Tronsmart Element Mega Pro s výkonom až 60W a neuveriteľne veľkou batériou, ktorý je momentálne dostupný v zľave, aká tu ešte nebola. 

Tronsmart Element Mega Pro za 68,14 eur s kupónom „TSNEW01“ nájdeš TU!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tronsmart Element Mega Pro

Reproduktor Element Mega Pro patrí medzi najvýkonnejšie reproduktory od spoločnosti Tronsmart, pričom tento konkrétny model vychádza z populárneho reproduktoru Tronsmart Element Mega. Oproti tomuto modelu však prichádza hneď s niekoľkými zásadnými vylepšeniami. 

tronsmart element mega pro rozmery
Zdroj: Geekbuying

Hneď prvým vylepšením je nárast výkonu na až 60W. Celá sústava reproduktoru pozostáva z 2 výškových reproduktorov a jedného basového reproduktoru s pasívnym žiaričom a dvomi zosilňovačmi. Celkovo tak ide o kvalitnú sústavu 2.1, ktorá v tomto prípade dokáže ozvučiť aj väčšie priestory s naozaj veľkou intenzitou. 

tronsmart element mega pro pripojitelnost
Zdroj: Geekbuying

Dostatok šťavy na celý deň

Druhá zásadná zmena nastala v prípade batérie, ktorej kapacita narástla až na enormných 10 400 mAh. Vďaka takejto porcii batérie tak dokáže reproduktor hrať po dobu až 10 hodín. Pri pohľade na jeho rozmery a výkon celej sústavy pomerne unikátny údaj. 

tronsmart element mega pro vodeodolnost
Zdroj: Geekbuying

Čo sa týka odolnosti reproduktoru, pri jeho používaní sa nemusíte nijako zásadne obmedzovať. Vodeodolnosť na úrovni IPX5 zabezpečuje ochranu aj v prostredí bazénu, jazera, či pláže, takže ho bezproblémovo môžete so sebou vziať aj na výlety počas horúcich letných dní. 

Bezkonkurenčná konektivita 

Podobne ako pri ostatných modeloch od spoločnosti Tronsmart, aj tento model ponúka bezproblémovú konektivitu na viacerých úrovniach. K dispozícii je superrýchle pripojenie cez NFC, bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0, či USB, USB-C. Milovníci klasiky ocenia 3,5 mm audio jack alebo dokonca priamo prehrávanie z microSD karty. Na záver iba dodávame, že aj v prípade tohto modelu je k dispozícii funkcia prepojenia dvoch reproduktorov do „plnej“ stereo sústavy, ktorou môžete dokonale ozvučiť takmer akýkoľvek menší priestor. 

Tronsmart Element Mega Pro za 68,14 eur s kupónom „TSNEW01“ nájdeš TU!

Bezdrôtový reproduktor Tronsmart Element Mega Pro momentálne nájdeš v skvelej akciovej ponuke na e-shope Geekbuying.com. Tvoj môže byť už za 68,14 eur so započítanou expresne rýchlou dopravou z nemeckého skladu. Pre zrazenie ceny je však nutné uplatniť si zľavový kupón „TSNEW01“. Na záver iba dodáme, že reproduktor v našich končinách na veľa e-shopoch nenájdeš a ak aj áno, treba počítať s minimálne raz tak veľkou cenovkou. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close