Redmi K40 Game Enhanced Edition: poznáme dizajn i dátum predstavenia hernej novinky!

Redmi K40 Game Enhanced Edition je plný názov herného smartfónu od Redmi. Pozrite sa na jeho dizajn i dátum predstavenia!

Black Shark 3 Pro herný
Zdroj: Youtube.com (Vincent CTK)

Redmi K40 Game Enhanced Edition je úplný názov smartfónu, ktorý si doteraz držal väčšinu informácií v tajnosti. V posledných dňoch však začali na povrch pomaly vyplávať informácie o pripravovanom smartfóne a dozvedeli sme sa napríklad o použitom displeji, či dokonca čipsete. Teraz však už vieme naisto, kedy bude smartfón predstavený. Pozrite sa na prvý reálny pohľad na smartfón sprostredkovaný portálom Xiaomiadictos.com, ktorý sa objavil na plagáte pred predstavovaním. A vyzerá viac než luxusne.

Prémiový dizajn a skorý dátum predstavenia

Predstavovací plagát, ktorý bol uverejnený prostredníctvom GIFu, odhaľuje časť smartfónu. Poukazuje na LED prvky pri kamere a vysúvacie tlačidlá, ktoré k hernému smartfónu jednoducho patria. Tlačidlá sa budú vysúvať vďaka posuvnému tlačidlu, ktoré dá príkaz na ich vysunutie. Plagát tiež poukazuje na kameru zloženú z troch snímačov, hlavný snímač ponesie 64mpx. Smartfón by teda nemusel byť len pre hráčov, jeho eleganciou a funkciami si isto získa obľubu medzi širokým publikom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Predstavenie hernej novinky z radov Redmi K40 teda oficiálne prebehne 27.4.2021 o 19:30 miestneho času. V našom časovom pásme predstavovanie vychádza na 13:30 tak sa pripravte, bude to isto veľkolepé!

Redmi K40 Game Enhanced Edition

O pripravovanom smartfóne pomaly unikajú informácie a už niet pochýb o tom, že smartfón bude vybavený čipsetom Mediatek Dimensity 1200. Výrazným prvkom smartfónu bude tiež až 144Hz E4 OLED displej, ktorý je hodný vlajkových lodí.

Výdrž smartfónu bude podľa všetkého naozaj veľká, rozprávame sa o 5000mAh batérii a smartfón by mal podporovať až 67W nabíjanie rovnako, ako tomu bolo v prípade prémiových modelov z radov Mi 11. Ako sme už spomínali, hlavný snímač kamery by mal mať 64mpx a doplnený by mal byť ďalšími dvoma kvalitnými snímačmi.

Poslednou dostupnou informáciou o smartfóne je jeho možný rebrand. Fanúšikovia spoločnosti Redmi isto vedia, že smartfóny zo série Redmi K na globálny trh neprichádzajú, a tak sa často stretávame s modelmi pod krídlami hlavnej línie Mi či dokonca Poco. V prípade herného modelu by sa malo Redmi skryť pod značku Poco a do Európy by mal prísť zatiaľ pod neznámym názvom.

Budete sledovať jeho predstavenie? A plánujete jeho kúpu? Ak by si udržal dostupnú cenu zariadení Redmi K40, rozhodne by bol atraktívnym modelom nielen pre hráčov!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre