SpravodajstvoXiaomi

Redmi K20/PRO sa bude predávať vo vybraných regiónoch ako Xiaomi Mi 9T/PRO

Predstavenie novej vlajkovej Redmi K20 PRO bolo veľkolepé, nie len že sme mohli vidieť skvelú show, ale zároveň bol predstavený aj jeden z najinovatívnejších smartfónov vôbec, s cenovkou smartfónu z vyššej strednej triedy.

Xiaomi Mi 9T

Smartfón Redmi K20/PRO podľa všetkého sa bude predávať aj ako smartfón Xiaomi Mi 9T/PRO vo vybraných regiónoch. Píše portál Gizchina.com. Ak by sa tak stalo, tak by to vysvetlilo certifikáciu „neznámeho“ Xiaomi zariadenia so zhodnými parametrami, ktoré nieslo označenie Mi 9T.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Certifikácie zariadenia (pozn. redakcie: o ktorých vieme) zatiaľ prebehli v Thajsku, v Rusku a najnovšie aj v Poľsku. S veľkou pravdepodobnosťou však možno očakávať, že telefón bude dostupný aj v ďalších regiónoch.

Smartfón Xiaomi Redmi K20 PRO ponúka high-end procesor Qualcomm Snapdragon 855, 8GB RAM, 256GB úložný priestor a grafický čip Adreno. Okrem toho je vybavený technológiou Quick Charge 4.0 (s podporou nabíjania do 27W), disponuje skenerom odtlačkov prstov v displeji 7. generácie, ponúka trojitú kameru – Sony 48MP CMOS (1/2 “senzor, 1,6um s technológiou 4 pixely v 1 s clonou f / 1,75, 8MP objektív (1/4 ″ senzor, 1,12um, s clonou f / 2,4 clona), a 13MP antireflexný super širokouhlý senzor (s veľkosťou pixelu 1,12um, s clonou f / 2,4 a so 124,8 stupňovou šírkou záberu). Čerešničkou na torte je 6,39″ FHD+ Amoled displej so 60Hz obnovovacou frekvenciou.

Via Gizchina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close