Sponzorovaný obsah

Pracujete z domova? Ktoré bezdrôtové slúchadlá vám uľahčia prácu?

Práca z domova býva náročnejšie na sústredenie, najmä ak pracujete v byte spoločne s partnerom a deťmi, ktoré aktuálne študujú online. Aspoň časť súkromia vám poskytnú bezdrôtové slúchadlá. Vybrali sme pre vás také, ktoré nielen odhlučnia zvuky okolitého prostredia, ale navyše sú vybavené mikrofónom pre pohodlnejšie konferenčné hovory.sluchadla_clanok_heureka_1

Prečo investovať do bezdrôtových slúchadiel?

Výhodou bezdrôtových slúchadiel je nielen absencia káblu, ktorým by ste ich pripojili k notebooku alebo mobilnému telefónu. Kvalitné modely ponúkajú rad ďalších praktických vymožeností. Patria medzi ne napríklad perfektné odhlučnenie, zabudovaný mikrofón pre jednoduchšie vybavovanie telefónnych hovorov aj videokonferencií alebo hlasoví asistenti. Ak aktuálne pracujete z domova, bezdrôtové slúchadlá by sa tak mohli stať vašim nepostrádateľným pomocníkom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

JBL TUNE 500BT – váš osobný asistent

S bezdrôtovými slúchadlami JBL TUNE 500BT budú konferenčné hovory brnkačka. Na slúchadlách sa nachádza jednotlačidlové ovládanie s mikrofónom, takže môžete bez problémov pozastaviť prehrávanie hudby aj prijať hovor. Prácu vám uľahčí možnosť pripojiť slúchadlá k službe Siri alebo Google Now, a to bez použitia mobilného zariadenia. Osobného asistenta si jednoducho aktivujete stlačením multifunkčného tlačidla.

Sony Hi-Res WH-1000XM4 – pre dokonalú koncentráciu

Aby ste sa na svoju prácu mohli dokonale koncentrovať, ponúkajú vám slúchadlá Sony aktívne potlačenie okolitého ruchu, ktoré si v aplikácii Sony Headphone Connect môžete upraviť presne podľa svojich potrieb. Zabudované mikrofóny spoločne s technológiou HD Voice a funkciou Echo Cancellation zaistia perfektne čistý prenos vášho hlasu, kedykoľvek budete vybavovať dôležitý hovor. Slúchadlá si dobre rozumejú s hlasovými asistentmi, takže mobilný telefón môžete ovládať svojim hlasom a nemusíte ho loviť po vreckách.

Niceboy HIVE XL – zabudnite na okolitý ruch

Perfektné odhlučnené slúchadlá, vďaka ktorým vás práca celkom pohltí. S notebookom alebo mobilom ich spárujete jednoducho prostredníctvom Bluetooth, prípadne klasickým USB-C káblom s 3,5 mm jackom. Ovládanie len tromi tlačidlami na slúchadlách je intuitívne a so vstavaným mikrofónom zvládnete vybaviť akýkoľvek pracovný hovor alebo videokonferenciu

sluchadla_clanok_heureka_2

Uľahčite si prácu z domova a kúpte si bezdrôtové slúchadlá, ktoré zlepšia vašu koncentráciu a efektivitu. Široký výber slúchadiel nájdete na Heureka.sk – produkty si jednoducho zoradíte podľa obľúbenosti alebo najnižšej ceny. S finálnym rozhodnutím vám pomôže aj porovnanie vybraných produktov a tiež recenzie overených používateľov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close