Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

3D tlačiareň Anet ET4 – jedna z najlacnejších 3D tlačiarní na trhu je momentálne ešte dostupnejšia!

Dostupná 3D tlačiareň aj pre úplných amatérov s modernými vymoženosťami, ktoré by si mal rozhodne vyskúšať. To je 3D tlačiareň Anet ET4!

3D tlačiarne už roky nie sú tak drahou záležitosťou, ako by si väčšina bežných ľudí mohla myslieť. Rozliční výrobcovia totižto na trh prinášajú neustále nové a nové modely, ktorých cenovka častokrát padne na až neuveriteľne nízku hladinu. To je aj prípad tejto tlačiarne ET4 od overeného a najmä kvalitného výrobcu Anet, ktorý je aktívny aj na trhu s násobne drahšími modelmi. 3D tlačiareň Anet ET4 však aj napriek svojej mimoriadne nízkej cene ponúka funkcie, ktoré z nej rozhodne robia veľkého adepta na kúpu v prípade, že si úplný amatér, prípadne sa pomaly ale isto zdokonaľuješ v 3D tlači. 

3D tlačiareň Anet ET4 za 118,99 eur v DE sklade nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dostupná 3D tlačiareň od overeného výrobcu

3D tlačiareň Anet ET4 je dobre známa aj v našich podmienkach a nejde o čisto „čínsku“ tlačiareň, ktorá by sa na európskom trhu bežne nevyskytovala. Preto túto tlačiareň nájdeš aj na viacerých e-shopoch na Slovensku či v Česku, no treba počítať s násobne vyššími cenovkami, ako v prípade kúpy cez e-shop TomTop.com, kde ju momentálne zoženieš už za 118,99 eur

3d tlaciaren anet et4 3
Zdroj: TomTop

Model Anet ET4 sa vyznačuje naozaj skvelými technickými špecifikáciami, ktorý by mu závideli aj výrazne drahší konkurenti. Ako prvú treba určite spomenúť možnosť veľkoformátovej tlače s rozmermi až 220 x 220 x 250 mm a to za naozaj bezkonkurenčne nízku cenu. 

3d tlaciaren anet et4 2
Zdroj: TomTop

Výhodou tejto tlačiarne je aj jednoduchý dizajn z plechového profilu, ktorý je výrazne ľahší a stabilnejší. Úplným amatérom v prípade kúpy tejto tlačiarne príde vhod aj jednoduché zloženie celej konštrukcie v priebehu 10 minút

Medzi pokročilejšie funkcionality tlačiarne určite patria vyhrievaná podložka s automatickou kalibráciou, vysoká presnosť tlače aj práve kvôli viac stabilnej konštrukcii, ale senzor 3D tlačovej struny. Pre zjednodušenie ovládania zvolil výrobca dotykový LCD displej, ktorého ovládanie je mimoriadne intuitívne a poradí si s ním naozaj ktokoľvek. 

3D tlačiareň Anet ET4 za 118,99 eur v DE sklade nájdeš na TomTop.com

3D tlačiareň Anet ET4 momentálne nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope TomTop.com už za skvelých 118,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Doručenie je pri tomto type dopravy mimoriadne rýchle, pričom sa vyhýbate zbytočným poplatkom ako clo či DPH. Za zmienku určite stojí aj fakt, že pri zvažovaní kúpy identickej tlačiarne na jednom zo slovenských, respektíve českých e-shopov si treba odložiť minimálne 100 eur navyše. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close