SamsungSpravodajstvo

Pozrite si reálne fotografie Samsungu Galaxy Note 10+

Známy portál xda-developers.com priniesol report, v rámci ktorého uverejnil reálne fotografie zariadenia Samsung Galaxy Note 10+

Pár dní dozadu obehla internet správa týkajúc sa ceny zariadenia Samsung Galaxy Note 10+. Najnovšie, známy portál xda-developers.com priniesol report odvolávajúc sa na FFC certifikáciu zariadenia (pozn. redakcie: The Federal Communications Commission), kde poukazuje na vzhľad smartfónu.

Fotografie, ktoré portál uverejnil poukazujú na to, že modelová rada Galaxy Note 10 bude dodávaná s  displejmi, ktoré budú takmer dokonalo vypĺňať prednú stenu zariadenia. Z fotografií ďalej plynie, že Samsung sa odvrátil od klasických výrezov, minimálne v prípade vlajkových lodí, kde namiesto neho aplikoval výrez priamo v displeji, do ktorého schoval kameru. Nad výrezom nájdeme ešte reproduktor.

Samsung Galaxy Note 10_FFC fotografie
Zdroj: xda-developers.com

Z  obrázkov je ďalej vidno, že zariadenie ponúkne trojicu kamier. Spoločnosť zároveň upustila od nie najslávnejšieho tlačidla „Bixby“ (pozn. redakcie: Bixby je hlasová asistentka) a 3,5 jacku pre slúchadlá. Ostatné ovládacie prvky zostali umiestnené v ľavej stene zariadenia. S výnimkou skeneru odtlačkov prstov, ktorý sa očakáva, že bude umiestnený v displeji zariadenia, tak ako v prípade série smartfónov Galaxy S10. Rozmery zariadenia podľa certifikácie sú: 162,5mm x 77,6mm.

Samsung Galaxy Note 10_1
Zdroj: xda-developers.com

Pokiaľ ide o  konektivity, tak zariadenie podporuje dvojpásmové Wi-Fi, vrátane podpory Wi-Fi 6 (v štandarde 802.11ax), Bluetooth 5.0, rovnako aj LTE, avšak absentuje 5G modem. Druhým dychom však treba dodať, že v rámci certifikácie je ešte druhý model zariadenia. Inými slovami, 5G technológia sa možno „vráti“ späť do špecifikácií.

 

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close