Technológie

Poznáme víťazov 9. ročníka Microsoft Industry Awards

Do deviateho ročníka súťaže Microsoft Industry Awards sa prihlásili najinovatívnejšie riešenia partnerov Microsoftu. Tí ukázali, ako kreatívne možno využiť technológie v prospech zákazníkov. Medzi ocenenými dominovali predovšetkým cloudové riešenia postavené na Office 365.

Microsoft Slovakia ocenil v štyroch kategóriách spolu 5 spoločností, ktoré priniesli zákazníkom inovatívne riešenia postavené na technológiách Microsoftu a pomohli im optimalizovať náklady, zvýšiť bezpečnosť dát a ponúknuť platformu pre ďalšiu expanziu. Jedno ocenenie udelil v špeciálnej kategórii aj Markus Breyer, generálny riaditeľ Microsoft Slovakia. „Microsoft Industry Awards pripravujeme každoročne pre našich partnerov a zákazníkov ako poďakovanie za ich invenčnosť pri využívaní našich technológií“ hovorí Markus Breyer.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V deviatom ročníku Microsoft Industry Awards boli najviac oceňované cloudové aplikácie. Novinkou tohto ročníka však bolo ocenenie nielen celkových víťazov, ale aj viacerých finalistov. Microsoft to zdôvodnil veľkým počtom kvalitných projektov.  Spolu s víťazmi si cenu prevzali aj ich klienti, ktorým sa spoločnosť takto poďakovala za dôveru v jej produkty a služby. „Microsoft Industry Awards je malá súťaž a nás teší, že napriek tomu majú naši partneri záujem zúčastniť sa jej. Je to pre nás každoročne veľmi pozitívna spätná väzba,“ dodáva Markus Breyer.

Víťazi 9. ročníka Microsoft Industry Award na Slovensku:

1.  Najlepšie cloudové riešenie na Microsoft Azure

Milennium, spol. s.r.o.

Microsoft ocenil riešenie „Migrácia kompletnej infraštruktúry do prostredia Microsoft Azure“, ktoré prechodom do cloudu zefektívnilo prácu spoločnosti, zvýšilo bezpečnosť uložených dát a znížilo náklady na prevádzku IT infraštruktúry.

2. Najlepšie cloudové Office 365 riešenie pre podnik

SOFTIP, a.s.

Víťaz vďaka cloudovým technológiami Microsoftu priniesol spoločnosti MEDUSA Group úsporu nákladov a ponúkol aj ideálnu platformu pre jej ďalšiu expanziu.

3. Najlepšie aplikačné riešenie pre komerčný sektor

GRADIENT ECM s.r.o.

Spoločnosť bola ocenená za nasadenie analytického nástroja „Minit“ vyvinutého na platforme .NET a bežiaceho v Microsoft Azure, ktorý pomohol logistickej spoločnosti odhaliť miesta pre dodatočnú optimalizáciu v už automatizovaných procesoch.

4.  Najlepšie aplikačné riešenie pre štátnu správu, samosprávu a akademický sektor

Konzorcium spoločností DATALAN, a.s. a PosAm, spol. s.r.o.

Spoločnosti boli ocenené za riešenie „DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska“. Ide o národný projekt zameraný na elektronizáciu verejnej správy a rozvoj elektronických služieb pre mestá a obce, ktorý sprostredkuje prístup k eSlužbám samospráv aj širokej verejnosti.

Špeciálne ocenenie za riešenie v komerčnom sektore

Millennium, spol. s r.o.

Toto špeciálne ocenenie získalo riešenie Microsoft Dynamics CRM pre správu klientov zo segmentu malých a stredných podnikov.

Špeciálne ocenenie generálneho riaditeľa Microsoft Slovakia

SOFTIP, a.s.

Špeciálne ocenenie získalo riešenie, ktoré vďaka cloudovým technológiami Microsoftu prinieslo spoločnosti MEDUSA Group úsporu nákladov a ponúklo jej ideálnu platformu pre ďalšiu expanziu.

Zdroj: tlačová správa

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close