SpravodajstvoTechnológie

Poznáme kompletné špecifikácie smartfónu Google Pixel 3 Lite

Správy o Google Pixel 3 Lite v poslednej dobe pomaly upadali, no len nedávno ožili a objavili sa bližšie špecifikácie.

Displej na úrovni vlajkovej lode

Google Pixel 3 Lite by mal podľa odhalených informácií ponúkať 5,56-palcovú obrazovku a rozlíšením 1080 x 2160 pixelov a s pomerom strán 18: 9. Hustota pixelov na palec by mala byť na úrovni 434 pixelov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nižšia cena si vyberá svoju daň

Zaujímavou zmenou by mal byť reproduktor na spodnom okraji, ktorý väčšinou býva na prednej strane, ako aj iba iba jedna predná kamera. Dizajn telefónu by mal byť podobný smartfónu Google Pixel 3, až na to, že lacnejší kúsok bude vyrobený z plastu.

Google vsádza na dokonalý zadný fotoaparát

Perličkou pre tento smartfón bude zjavne kamera a to 12,2 megapixelový fotoaparát s clonou f/1,8 a optickou stabilizáciou obrazu, ktorý je súčasťou aj smartfónu Pixel 3. Na prednej strane zariadenia by sa mal ale nachádzať iba 8 megapixelový fotoaparát.

Slabší procesor, ako aj menšia RAM a úložisko

Smartfón má byť poháňaný čipom strednej triedy a to Snapdragonom 670. Ďalej by mal obsahovať 4GB RAM a 32GB interného úložiska. Kapacita batérie by mala byť vraj, podobne ako u jeho príbuzných 2,915 mAh, čo nieje až tak skvelá správa hladiac na recenzie výdrže.

Tieto informácie však treba brať z rezervou, keďže s nimi prišiel youtubový kanál Andro News, ktorého video bolo po pár hodinách odstránené. Niektoré zdroje však tvrdia že, by smartfón mohol vyjsť už v prvej polovici tohto roku!

Zdroj: techradar.com, úvodný obrázok (Google)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close