SpravodajstvoXiaomi

Poznáme dátum príchodu MIUI 13? Beta verzia systému výjde už čoskoro!

MIUI 13 od Xiaomi malo byť pôvodne predstavené v auguste, najnovšie informácie však odhaľujú oveľa skorší dátum odhalenia.

Informácie o pripravovanej nadstavbe MIUI 13 na nás vychádzajú z každej strany a to znamená len jednu vec. Jej príchod sa nezastaviteľne blíži. S týmto tvrdením určite nie sme ďaleko od pravdy, keďže známi leakeri z Xiaomiui nás práve informujú o konečnej verzii nadstavby MIUI 12 a teda prechode na novú verziu s číslovkou trinásť. Leakeri však nezabudli spomenúť i  dátumy, ktoré budú pre nadstavbu určite dôležité a s najväčšou pravdepodobnosťou poznáme i dátum jej príchodu. A podľa všetkého nadstavba príde skôr, ako sme si všetci mysleli.

Koniec vývoja nadstavby MIUI 12

Ako informovali známi leakeri prostredníctvom sociálnej siete Twitter, posledná verzia nadstavby s verziou 21.7.5 pre model Mi 11 Lite 5G s názvom renoir bude vydaná už dnes. Po nej nasledujúce označenie verzie 21.7.6 však už nepoukazuje na postavenie systému na nadstavbe MIUI 12. Pri označení verzie nájdeme označenie 0, ktoré značí testovanie nadstavby MIUI 13.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nadstavba MIUI nám teda ukazuje, ktorá verzia nadstavby bude pre MIUI 12, resp. MIUI 12.5 konečnou a pre príklad si leakeri vzali práve model Mi 11 Lite 5G. Ak však teda posledná verzia MIUI 12.5 bude vydaná už dnes, kedy teda príde MIUI 13?

MIUI 13 má svoj dátum predstavenia

Únik informácií o nadstavbe MIUI 13 nám poukazuje na jej naozaj skorý príchod. Ten sa odhadoval na august po boku smartfónu Mi MIX 4, verzia 21.7.6 však bude uvoľnená pre interné testovanie už 7.7.2021. Otvorená beta verzia systému však nebude dostupná okamžite a jej uvoľnenie sa očakáva 16.7.2021. To je mimochodom i dátum, kedy by MIUI 13 malo byť predstavené, na čo už poukázala aplikácia Správca súborov v MIUI.

Do predstavenia nadstavby MIUI 13 by teda malo ostať už len pár dní a my už teraz vieme, že jej výraznými prvkami bude napríklad funkcia režimu inkognito priamo v smartfóne, či čiastočná zmena dizajnu rozhrania. Mimochodom, poznáme i odhadovaný zoznam podporovaných zariadení, na ktorý sa môžete pozrieť na tomto odkaze!

Očakávali ste takýto skorý príchod nadstavby? Alebo si myslíte, že pre „trinástku“ je ešte príliš skoro? Podeľte sa s nami o váš názor v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close