August bude štedrý na Xiaomi smartfóny: Po boku Mi MIX 4 príde aj Mi Note 11!

Mi Note 11 čaká na svoje predstavenie a už teraz vieme, že bude kráľom fotosmartfónov. Jeho príchod sa očakáva o pár týždňov.

Xiaomi Mi Note 10
Zdroj: Youtube (Benchmark), Úprava: Vosveteit.sk

Ako už všetci dobre vieme, už o pár týždňov nás bude čakať veľké predstavovanie ďalších Xiaomi produktov. Medzi ne môžeme zarátať novú nadstavbu MIUI 13, návrat tabletov v podobe dvoch verzií Mi Pad 5 a špičkový smartfón Mi MIX 4. Zdá sa však, že Xiaomi neplánuje ostať len pri týchto produktoch a pripravilo si pre nás prekvapenie v podobe modelu Mi CC11. Ak vám tento názov smartfónu však nič nevraví, vôbec nevadí. Línia Mi CC sa ku nám do Európy nedostala pod týmto názvom, no poznáme ju z modelov Mi Note. A ako odkazuje portál Mydrivers.com, Mi Note 11 príde rovnako v auguste! Predstavenie by však malo prebehnúť o pár dní neskôr, ako v prípade Mi MIX 4.

Mi Note 11 zahviezdi svojou výbavou

O návrate modelovej línie Mi Note sme rozprávali už dlho. Rôzne leaky poukazovali na smartfón s názvom Mi CC11 už pred niekoľkými mesiacmi, nikdy sme však nevedeli s istotou, či smartfón vôbec príde. A ak aj áno, akú bude mať vôbec výbavu? Už teraz vieme, že po vzore svojho predchodcu v podobe Mi Note 10, bude premiantom v doméne fotografií.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Mi Note 11 by mal byť ekvivalentom smartfónu Mi CC11 na globálnom trhu a jeho hlavnou prednosťou bude 12-násobný optický zoom a 120-násobný digitálny zoom. Povráva sa tiež o použití rovnakého 200mpx snímača kamery ako v prípade Mi MIX 4. Na jeho výslednú podobu si však budeme musieť počkať, no niet pochýb, že zahviezdi medzi vlajkovými smartfónmi.

Kedy prebehne predstavenie?

Ako sme už spomínali, Mi Note 11 by mal byť predstavený o pár dní neskôr, ako dlhoočakávaný Mi MIX 4 či nadstavba MIUI 13. Spolu s informáciami o pripravovanom čínskom Mi CC11 sa však odhaľuje i informácia, že predstavenie prebehne v polovici či koncom augusta. Nepochybujeme o tom, že návrat obľúbenej série Mi Note bude veľkolepý a mnohí z nás siahnu práve po tomto modeli. Od predstavenia posledného smartfónu zo série predsalen ubehli už dva roky.

Tešíte sa na príchod Mi Note 11? A vlastnili ste smartfón z tejto modelovej série? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre