Plánujete kúpu smartfónu? Pozrite sa, ktoré smartfóny tento rok ešte vydá Xiaomi!

Xiaomi tento rok ešte plánuje predstaviť hneď niekoľko modelov, medzi ktorými budú ako vlajkové lode, tak i modely nižšej triedy.

Xiaomi smartfon
Zdroj: unsplash.com (N.Tho.Duc)

Po predstavení vrcholnej série Mi 11, rozsiahlej série Redmi Note 10 a cenovo dostupnej série Redmi K40 nás tento rok Xiaomi plánuje prekvapiť ďalšími modelmi. A keďže sme už prešli do druhej polovice tohto roka, predstavenie ďalších modelov sa nezadržateľne blíži. Už budúci mesiac spoločnosť plánuje predstaviť minimálne dva smartfóny, no tento rok nás toho čaká oveľa viac. Nasvedčujú tomu certifikácie, ktoré odhaľujú dokonca i niekoľko základných špecifikácií. Čo nás teda čaká? Pozrite sa na to s nami!

Mi Note 11

Prvý smartfón, ktorý v najbližšej dobe uvidíme, bude zrejme Mi Note 11. Ten má podľa posledných informácií z portálu Xiaomiadictos.com priniesť čipset Snapdragon 778G a 5G konektivitu. Významnou súčasťou smartfónu bude napríklad 90Hz AMOLED displej. Model bude predstavený ako čínsky Mi CC11 a zatiaľ nie je známe, koľko modelov v línii bude predstavených. Čo však vieme povedať už teraz, jeden z nich získa podporu 33W nabíjania.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Mi MIX 4

V auguste nás má čakať i Mi MIX 4, ktorý bude prvým smartfónom spoločnosti s čipsetom Snapdragon 888+ a selfie kamerou pod displejom. Posledné zdroje vravia i o 200mpx hlavnom snímači kamery a známy leaker Mukul Sharma poukazuje na neskutočné 120W nabíjanie!

Redmi 10

Populárna línia dostupných smartfónov spoločnosti sa má tento rok dočkať svojej desiatej generácie. Výbava modelov zo série zatiaľ ostáva tajomná ako i očakávaný počet smartfónov. Modely by mali prísť minimálne dva a oba s „len“ 4G konektivitou. Svedčí o tom výber čipsetov, pričom by malo ísť o MediaTek Helio G96 a Helio G88.

Poco X3 GT / Poco F3 GT

Medzi potvrdené smartfóny patria i modely s označením GT od Poco, nepôjde však o novinky. Oba modely vychádzajú už z nám známych smartfónov, pričom model Poco X3 GT bude ekvivalentom k čínskemu Redmi Note 10 Pro 5G a model Poco F3 GT nebude ničím iným ako premenovaným herným Redmi K40 Gaming Edition.

Mi 11T

Príde tento rok i Mi 11T? Xiaomi sa zatiaľ k línii s označením nevyjadrila, faktom však ostáva, že od modelovej línie Mi 9T spoločnosť toto označenie „zaužívala“. Známy leaker Kacper Skrzypek však poukazuje na FCC certifikáciu modelu s čipsetom Snapdragon 888, ktorý prisudzuje práve modelu Mi 11T. Ak teda plánujete nákup svojej vlajkovej lode ešte tento rok, určite počkajte.

Zvažujete kúpu niektorého z týchto modelov? Alebo ste už po nejakom modeli tento rok siahli? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre