Spravodajstvo

TIP REDAKCIE | Androidáci toto je ponuka stvorená pre vás! Oukitel U14 PRO4 Phablet

Čínski  výrobcovia vedia prekvapiť nie len cenou, ale aj veľmi zaujímavými mašinkami ktoré sú určené širšiemu publiku a zároveň prinášajú nadpriemerné špecifikácie. Takýmto zariadením je Oukitel U15 PRO 4 Phablet.

Oukitel U15 PRO 4 Phablet ako už z názvu asi tušíte bude chcieť na prvý pohľad zaujať svojim displejom, ktorý dosahuje krásnych 5.5“ s HD rozlíšením. Nejedná sa však hocijaký displej, prichádza totiž so 2.5D zakrivením (2.5D Arc Screen) pre lepšiu manipuláciu a s podporou IPS technológie zaručujúcou lepšie zobrazovacie uhly. Ako môžete nižšie vidieť tak na prednej strane displeja sa ďalej nachádza trojica senzorových tlačidiel v spodnej časti a vo vrchnej časti zase nájdete prednú kameru s rozlíšením 5.0.MP. Mimochodom všimnite aj tenké hrany po okraji displeja, ktoré sú potešením pre oči.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

oukitel-u15-pro-4g-phablet

Prejdime teraz k zadnej strane zariadenia, ktorá je vyhotovené z „chladného“ kovu. Dominantou však nie je toto kovové prevedenie ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať, ale okrúhly vnorený priestor pod 16.0MP šošovkou, ktorý slúži na skenovanie odtlačkov prstov čím zabezpečíte, aby sa do telefónu nedostali osoby, ktoré by nemali vidieť jeho obsah. Mimochodom nejedná sa o hocijaký skener odtlačkov prstov, ktorý slúži len na odomykanie zariadenia, ale prichádza aj s unikátnymi funkciami umožňujúci naprogramovanie dodatočný funkcií napríklad ako mechanické tlačidlo spúšte fotoaparátu, dvíhanie hovorov, ovládanie hudby a podobne. Celkom fajn, čo poviete?

oukitel-u15-pro-4g-phablet_4

Avšak pekný dizajn a unikátne funkcie nie sú všetko. Totiž na to aby smartfón fungoval ako má tak potrebuje aj dostatočnú výpočtovú techniku, o ktorú sa v tomto prípade stará osemjadrový procesor MediaTek MT 6753, ktorému sekunduje grafický chip ARM Mali-T7203 GB RAMky spolu s 32GB úložného priestoru.

Výrobca do zariadenia ďalej implementoval aj batériu s kapacitou 3000mAh, nádielku senzorov ako sú Ambient Light Sensor,Gravity Sensor,Proximity Sensor,Three-axis Gyro. Ďalej tu nájdeme aj FM rádio, podporu dvoch aktívnych SIM kariet, ktorá poteší určite mnohých, ale aj podporu dnes populárnej 4G technológie. Na záver už asi iba dodať, že smartfón  je poháňaný Androidom vo verzii 6.0.

oukitel-u15-pro-4g-phablet_3

PS: dostupné je teraz v limitovanej akcií za za hruba 106 € spolu aj s poštovným.

Ak vás zariadenie zaujalo, tak ho nájdete cez odkaz nižšie.

nakupujem-button_1

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close