Sponzorovaný obsah

Originálny Windows 10 Pro už od 5,99 €! Využi zľavu až do 62 % pri výpredaji softvéru na Godeal24!

Už nemusíte pirátiť! Neprehliadnite aktuálnu ponuku na Windows 10, kancelársky balíček Office a ďalší softvér. Ceny začínajú už od pár drobných!

Údaje z prieskumu ukazujú, že Windows 10 je stále jedným z najpopulárnejších operačných systémov. Z pohľadu ekosystému počítačov, môžeme o ňom hovoriť ako kráľovi medzi PC systémami. Pravdepodobne to nejakú dobu ešte potrvá. Dôvodom nie sú len funkcie, ale aj dlhá softvérová podpora zo strany Microsoftu, ktorá potrvá ešte niekoľko rokov. Okrem iného, používatelia „desiatky“, môžu systém neskôr bezplatne aktualizovať aj na Windows 11! Ak ešte stále používate Windows 7, Windows 8, či dokonca staršiu verziu, tak neprehliadnite výpredajovú ponuku v e-shope Godeal24, prostredníctvom ktorej môžete získať originálny operačný systém Windows a kancelársky balíček Office za najnižšie ceny.

Nový Windows 10 vás môže stáť aj viac ako 100€ v obchode Microsoft Store, ale cez Godeal24 ho môžete mať už za 7,24€. Samozrejme, s novým Windowsom získate aj možnosť jeho bezplatnej aktualizácie na Windows 11. Podobne to je aj v prípade kancelárskeho balíčku Office, ktorý stojí stovky €. Teraz ale môžete Office 2021 Pro získať už za 24,99€!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
softver Windows 10 a Office ponuka
Zdroj: Godeal24

Windows a Office: Špeciálna ponuka po obmedzený čas!

Ak potrebujete aktualizovať ale viac ako jedno zariadenia, tak môžete využiť dodatočné zľavy. V prípade kúpy 5 kľúčov pre Windows 10, jeden vás bude stáť po prepočte len 5,99€!  V prípade kancelárskeho balíčka Office 2021 Pro Plus, ho môžete získať už od 13,19€/kus. Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto potrebuje aktualizovať svoj PC, tak určite dlho neváhajte!

Ušetri na balíčku nižšie až do 62% z pôvodnej ceny. Využi kupón „SGO62“!

Samozrejme, každý používateľ má rôzne potreby. Ušetriť môžete aj na ďalšom softvéri. Napríklad, ak patríte medzi podnikových klientov, tak Windows 10 Enterprise edition môžete mať už od 8,91€, resp. 12,50€.  Nezabudnite ale použiť kupón „SGO50“.

Godeal24 ponúka ale aj ďalší softvér, ktorý je legálny. V mnohých prípadoch môžete ušetriť až do 80% z pôvodnej ceny. V ponuke e-shopu napríklad nájdete Disk Drill, IOBIT, MacBooster a ďalší softvér. Nižšie z ponuky obchodu sme pre vás vybrali nasledovný softvér.

Ďalší softvér a nástroje pre váš počítač za najlepšie ceny!

Godeal24 je obchod špecializujúci sa na predaj softvérových licencií pre širokú škálu renomovaných produktov, ako je Microsoft OS, od Windows 7, až po najnovší Windows 11 v rôznych edíciách. Okrem toho bohatý katalóg Godeal24 obsahuje balíky Microsoft Office. V ponuka nájdete ale aj nielen populárny operačný systém Windows a Office, ale aj praktické nástroje pre váš smartfón, či počítač, ako napríklad IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé ďalšie.

Vďaka svojim vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získal Godeal24 hodnotenie 4,9 a hodnotenie spokojnosti 98 % na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov), ​​čo je potvrdením a uznaním Godeal24 používateľom!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close