Sponzorovaný obsahWindows

Študenti pozor! Office ale aj nový Windows môžete získať v zľave, ktorej sa odoláva len ťažko!

Windows 11, ale aj Windows 10, či kancelársky balíček Office 2021 môžete aktuálne získať za pár drobných. Neprehliadnite túto ponuku!

Pre mnohých študentov je aktuálne prebiehajúce obdobie o niečo náročnejším ako inokedy. Dôvodom je záver skúškového obdobia. Učiť sa dnes bez počítača je prakticky nemožné. Na to, aby sa nám ale dobre pracovalo s počítačom, tak potrebujeme mať aj vhodný softvér. Dovoľte nám, dať vám preto do pozornosti ponuku e-shopu Godeal24, ktorý si pripravil pre študentov (a nielen pre nich) ponuku na softvér od Microsoftu, ktorej sa len ťažko odoláva.

Softvér ako je Windows, či kancelársky balíček Office, je nevyhnutnosťou, aby sme vedeli s počítačom  komfortne a produktívne pracovať. Licencie na softvér ale nie sú lacnou záležitosťou. Originálna cena takého kancelárskeho balíčku vás môže vyjsť aj cez stovku. Existuje ale riešenie, prostredníctvom ktorého neutratíte za kancelársky balíček majlant?  Veruže áno. Vďaka ponuke e-shopu môžete mať Office 2021 Pro už za 24,99€. Ak si ho ale kúpite v rámci balíčku s ďalšími aplikáciami, tak vás bude stáť po prepočte na kus ešte menej! Napríklad pri kúpe 5 kusov, ho môžete mať už od 12,99€/PC. Ostatné licencie môžete darovať, prípadne si ich môžete kúpiť spolu s niekým.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
softver Microsoft Office a Windows Godeal
Zdroj: Godeal24

Zóna zliav: Lacnejšie to už nejde!

Ušetrite z ceny až do 62% vďaka kupónu SG062

Potrebujete ale ku kancelárskemu balíčku Office aj nový Windows 11? Spolu ich môžete získať už od 29,98€! Samozrejme, nezabudnite na kupón SG062.

Ušetrite až do 50% z ceny produktov nižšie!

V ponuke e-shopu nájdete okrem iného aj Windows 10. Nejde síce o najnovšiu verziu OS, ale stále o podporovanú. Okrem iného Windows 10 môžete neskôr bezplatne aktualizovať na Windows 11. Prejdime ale k cene, ktorá začína už od 6,06€/kus. Samozrejme, aby ste dosiahli nižšie deklarovanú cenu, tak nezabudnite v košíku aplikovať kupón SG050.

Pre tých, ktorí nevedia, tak Godeal24 pozná históriu každej jednej licencie, ktorú predáva. Ide o originálne OEM licencie, ktorých platnosť je po aktivácii trvalou. Znamená to, že za licenciu raz zaplatíte a používať ju môžete bez obmedzení. Inými slovami, ide o jednorazový poplatok a nie o predplatné. Samozrejme, produkty sú pravidelne aktualizované počas celého ich životného cyklu.

Ďalší softvér, na ktorom môžete ušetriť až do 62% vďaka kupónu SG062

Ušetrite do 50% prostredníctvom kupónu SG05

Godeal24 má kompletný a profesionálny obchod s rozsiahlym katalógom 100% zaručených a zákonných digitálnych licencií. Rovnaký softvér môžete získať so zľavou viac ako 80 % a je stále oficiálny. Nielen populárny operačný systém Windows a Office, ale aj praktickejšie počítačové a mobilné softvérové nástroje, ako napríklad IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a mnohé ďalšie.

Vďaka svojim vysoko kvalitným produktom a profesionálnym službám získal Godeal24 hodnotenie 4,9 a hodnotenie spokojnosti 98 % na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov), čo je potvrdením a uznaním Godeal24 používateľom!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close