SpravodajstvoTechnológieZariadenia

Nový koncept pre Surface Phone vyzerá famózne

Amir Estefad, užívateľ a zarytý fanúšik operačného systému Windows, vytvoril nový koncept pre očakávaný Surface Phone. Tento koncept taktiež obsahuje aj upravenú verziu Windows 10 Mobile. Je to zaujímavý pohľad, ale musíme uznať, že to vyzerá úžasne. Vlastne už len ten samotný Surface Phone koncept vyzerá úžasne. Najmä kvôli tomu, že to obsahuje všetko, čo by človek od vlajkovej lode očakával.

Na domovskej obrazovke môžeme vidieť Cortanu, počasie. Taktiež je tu widget od Groove Music, ktorým sa dá jedným klikom zapnúť hudba. Pokiaľ podržíte tento widget, objavia sa ďalšie možnosti nastavení. Centrum akcií bolo tiež prerobené. Prichádza s nastavením jasu, ovládaním hudby a mnohými ďalšími funkciami.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Fluent design pridáva tomuto zariadeniu ešte viac na kráse. Koncept ukazuje zariadenie, ktoré má 3D touch screen. Rovnako, ako zrušená Nokia McLaren. Taktiež obsahuje veľký QHD displej. Určite nesmie chýbať skener na odtlačky prstov. Toto zariadenie disponuje 20 MP prednou a 20 MP zadnou kamerou.

zdroj: windowslatest.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close