SpravodajstvoWindows 10 MobileZariadenia

Nokia Moonraker, smart hodinky ktoré mali byť revolúciou. Bohužiaľ ich Microsoft stopol

Na internet sa dostalo video, ktoré zachytáva smart hodinky Nokia Moonraker, ktoré podľa dostupných informácií mali byť predstavené spolu s uvedením vlajkového smartfónu Nokia 930, teda ešte v roku 2014.

Na videu nižšie môžete vidieť Nokia Moonraker smart hodinky, ktoré vyzerajú neskutočne dobre a bezpochyby by zaujali svojim dizajnom mnoho nadšencov technológií aj v súčasnosti . V rámci videa vám dávame do pozornosti plynulý chod systému, ktorý bol zjavne dostatočne doladený. Tiež uvidíte aj to, že hodinky podporovali notifikácie z viacerých aplikácií, vrátane Facebooku či Twitteru. Inými slovami, Moonraker hodinky boli pripravené do ostrého predaja.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prototyp hodinek Nokia Moonraker

Viac ako len koncept

Podľa aktuálne dostupných informácií sa spoločnosť Microsoft rozhodla zastaviť tento projekt krátko po akvizícii Nokie a to aj napriek tomu, že Nokia Moonraker smart hodinky mali byť podporným produktom pre smartfón Lumia 930. Dôvodom stopnutia projektu bolo to, že Microsoft sa chystal vypustiť do sveta Band zariadenia (wearable zariadenie podporujúce ako Windows Phone zariadenia tak aj Android smartfóny či iOS telefóny).

Urobil podľa vás Microsoft chybu, že sa rozhodol schovať spomínané smart hodinky do šuflíka?

Zdroj: TheVerge, Youtube (ProtoBetaTest)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close