Sponzorovaný obsah

NAVEE N65 – elektrická kolobežka s dojazdom až 65 km aktuálne s kupónom, ktorému neodoláš

Elektrická kolobežka NAVEE N65 doslova búra väčšinu konkurencie. Po technickej stránke patrí medzi absolútnu špičku.

Pokukávaš po novej elektrickej kolobežke, ktorá by splnila tvoje každodenné nároky na dochádzanie do práce alebo školy, no zároveň by poslúžila aj pri výletoch do prírody a po okolí? Odhliadnuc od ich malého dojazdu, s väčšinou z nich by si nechcel zablúdiť na naše nekvalitné a nespevnené cesty po okolí. S „multifunkčnou“ kolobežkou NAVEE N65 sa však ani jedného z týchto neduhov báť nemusíš. Kolobežka si aj napriek mestskému charakteru zachováva robustnú konštrukciu, prvky zvyšujúce bezpečnosť a pohodlie aj na horších cestách. Nechýba ani nadpriemerný dojazd, vďaka ktorému kolobežka doslova búra väčšinu konkurencie.

NAVEE N65 – mestský charakter v robustnom tele

Elektrická kolobežka NAVEE N65 ponúka vo svojej cenovej kategórii naozaj bezkonkurenčné parametre. S výkonom až 500W predbieha väčšinu konkurentov, nehovoriac o dostupnom krátkodobom navýšenom výkone na úrovni až 900W pri rýchlej akcelerácii. Obrovská dávka výkonu ide ruka v ruke so schopnosťou stúpania do kopcov so sklonom až 25-stupňov. Maximálka kolobežky je pritom na štandardnej úrovni 25 km/h, čo je už aktuálny európsky štandard.

navee n65 zlozeny stav
Zdroj: Geekbuying.com

Ako sme už načrtli v úvode, kolobežka búra konkurenciu najmä po dojazdovej stránke. V tomto prípade ponúka integrovaná batéria s kapacitou 12,5 Ah dojazd na úrovni až 65 km. Na kolobežku sa tak môžeš spoľahnúť nie len pri celodennom brázdení mestom, pri dlhšom dochádzaní do práce z inej obce, ale aj pri náročnejších a dlhších výletoch.

navee n65 podstava
Zdroj: Geekbuying.com

Výrobca vsadil aj na mimoriadne robustnú stavbu kolobežky, ktorá jej dodáva mimoriadne odolný a bezpečný charakter. Pýši sa skvelou nosnosťou až 120 kg a aj napriek veľkej batérii a robustnej konštrukcii si stále  zachováva prívetivú váhu 23,5 kg.

S pevnou konštrukciou idú ruka v ruke mnohé bezpečnostné prvky a doplnky, ktoré možno označiť za povinnú výbavu každej modernej kolobežky. Kolobežka je vybavená duálnym brzdným systémom pozostávajúcim z kotúčovej brzdy a prednej motorovej brzdy. Pri jazde na nespevnených povrchoch a slovenských cestách potešia aj veľké 10-palcové kolesá. Ich výhodou je nie len vyššie pohodlie ale aj maximálna bezpečnosť aj pri horších poveternostných podmienkach vďaka ich výraznejšiemu dezénu. Nechýba ani jednoduchý skladací mechanizmus, LED osvetlenie a LED displej, zabudovaný stojan či rozšírená podstava pre maximálnu stabilizáciu počas jazdy.

Elektrickú kolobežku NAVEE N65 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. S aktuálnym zľavovým kupónom „NNNNAVEESALE“ môžeš zraziť cenovku kolobežky na skvelých 489,00 eur! Aj v tomto prípade môžeš počítať s bezplatnou dopravou z európskeho skladu. Tá zaručuje nie len expresne rýchle dodanie od 3-10 dní od spracovania objednávky ale aj to, že sa vyhneš zbytočným poplatkom ako clo alebo DPH.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close