SpravodajstvoXiaomi

Modelový rad Redmi Note má obrovský úspech: Ktoré modely sú najpredávanejšie a koľko kusov bolo predaných celkovo?

Modelový rad Redmi Note si získal mnoho fanúšikov naprieč celým svetom. Ktoré modely sú však najobľúbenejšie? Pozrite sa na to spolu s nami!

Len včera sme mali tú česť medzi seba privítať modelový rad Redmi Note 11, ktorý bude zaručene predajným trhákom. Celá séria smartfónov z línie Redmi Note má však obrovský úspech a počas včerajšieho predstavovania sme sa dozvedeli, koľko zariadení zo série bolo celkovo predaných. Od prvého Redmi Note, resp. i Redmi Note 4G ako prvého dostupného 4G modelu až po posledné smartfóny z radu Redmi Note 11, toto číslo vás prekvapí. Nemôžeme sa teda čudovať, že modelový rad Redmi Note prinesie čoraz viac zariadení a novej generácie modelov sa dočkáme každých 6 mesiacov. Zaujíma vás konečné číslo? Odpoveď nám prináša portál Xiaomiadictos.com.

Modelový rad Redmi Note je neskutočne populárny

Popularita modelového radu Redmi Note za posledných 6 rokov je neskutočná. Celkovo sa spoločnosti Redmi pôvodne ešte pod ich materskou spoločnosťou Xiaomi podarilo predať až 140 miliónov kusov smartfónov. A to nielen v Číne, ale i na globálnom trhu, teda celosvetovo. Veríme, že ste do týchto čísel prispeli aj vy, ak ste fanúšikmi spoločnosti Xiaomi, resp. i Redmi. Naozaj ide o skvelé smartfóny s ideálnym pomerom cena / výkon, ktoré vás nebudú stáť vašu celú výplatu.

Navyše do tohto modelového radu spadajú ako modely základnej strednej triedy, ale i vyššia stredná trieda ideálna i pre náročnejšieho používateľa. A to nevravíme ani o prítomnosti čipsetov ako od Qualcommu, tak i od MediaTeku. A z takéhoto portfólia si vyberie už naozaj každý.

Ktoré zariadenia sú v súčasnosti najpopulárnejšie?

Prvé miesto v predajoch si nepochybne drží tzv. Malý King Kong. Fanúšikovia spoločnosti už isto vedia, o ktorom smartfóne aktuálne rozprávame. Ide o prvý smartfón predstavený pod osamostatnenou spoločnosťou Redmi, teda Redmi Note 7. Práve ten priniesol revolúciu v smartfónoch, úplne nový dizajn a mnohí si naň brúsili zuby. Smartfón bol predstavený ešte v roku 2019, no i dnes sa nájde ešte vo vreckách mnohých používateľov smartfónov.

Xiaomi Redmi Note 7 (4)
Zdroj: produktová fotografia

Druhé miesto si získal jeho nástupca, Redmi Note 8 Pro. Smartfón vyvolal veľký rozruch medzi fanúšikmi najmä pre zvolený čipset, ktorým bol MediaTek Helio G90T. Smartfón tak bol klasifikovaný ako prispôsobený pre hry a navyše bola jeho cena až rekordne nízka. Mnohých tak tento model z modelového radu Redmi Note prilákal pre skvelý výkon za nízku cenu.

Redmi Note 8 Pro recenzia
Zdroj: Vosveteit.sk

Tretím smartfónom s najviac predajmi na trhu je Redmi Note 9 Pro 5G. Tento smartfón nájdeme len na čínskom trhu, no jeho globálnym ekvivalentom je model Mi 10T Lite, ktorý má síce pozmenené niektoré špecifikácie, no oba modely spája veľká časť výbavy. Nakoniec poznamenáme, že Mi 10T Lite je smartfónom, ktorý bol predstavený skôr a Redmi Note 9 Pro 5G bol v Číne predstavený až neskôr.

Redmi Note 9 Pro 5G
Zdroj: Youtube.com
(TechNick)

Posledným modelom zo štvorice najpredávanejších smartfónov z modelového radu Redmi Note je Redmi Note 10 Pro 5G. Ide o čisto čínsky model, ktorý za hranicami Číny nájdeme ako Poco X3 GT. Na našom trhu sa však nenachádza a musíme poznamenať, že ide o tohtoročný model. Smartfónu tak netrvalo dlho, aby získal popularitu porovnateľnú so staršími zariadeniami.

Redmi Note 10 Pro 5G
Zdroj: Xiaomi

Prispeli ste do predajných čísel spoločnosti Redmi aj vy? A ktorý smartfón z modelového radu Redmi Note je váš najobľúbenejší? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close