MIUI Pioneer Group má riešiť problémy so Xiaomi: Dočkáme sa stabilného systému?

MIUI Pioneer Group slúži na vyhľadávanie chýb, prinesie nám Xiaomi konečne stabilný systém bez chýb? A urýchli sa ich odstraňovanie?

MIUI 12.5_aktualizacia ako nainstalovat
Zdroj: YouTube (Technolobe)

Nie je tomu tak dávno čo sme vás informovali, že Xiaomi plánuje zvýšiť stabilitu svojho systému. Prvým krokom bolo zverejnenie niekoľkých ankiet, kde sme vypĺňali, aké funkcie nám v MIUI chýbajú a čo by sme si priali opraviť. Následne sme sa dočkali i ankety týkajúcej sa proximity senzoru, teda senzoru priblíženia. Problémy s ním v poslednej dobe riešilo viacero smartfónov, a preto nás teší, že Xiaomi tieto nepríjemnosti rieši. Teraz sa však dozvedáme, že Xiaomi založilo celý tím ľudí, ktorí sa majú starať o riešenie problémov v systéme. O vzniknutí MIUI Pioneer Group nás informoval portál Gizmochina.com.

MIUI Pioneer Group

Udržanie stabilného systému pre toľko modelov je určite náročné. Podpísal sa na tom i Android 11, ktorý znemožnil používanie niekoľkých funkcií v smartfónoch, jednou z nich sú napríklad notifikačné bubliny. A keďže sa nám Xiaomi prisľúbilo priniesť stabilnejší systém bez chýb, oceňujeme krok založenia nového tímu, ktorého náplňou práce budú len dve úlohy. Opravovať chyby v systéme a informovať o tom fanúšikov spoločnosti prostredníctvom Mi Community.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Oprava systému

Ako však chyby posunúť k tejto MIUI Pioneer Group? Keďže skupina na vyhľadávanie problémov v systéme bude potrebovať i dajakú spätnú väzbu, aby sa mohla chybám venovať okamžite, najideálnejším riešením bude informovať spoločnosť o vzniknutom probléme.

Na to by mala slúžiť aplikácia Služby a spätná väzba priamo vo vašom Xiaomi a vďaka nej posuniete problém priamo ku kompetentným. Niektorí z vás však radi informujú spoločnosť o problémoch i prostredníctvom spomínanej Mi Community. Podľa všetkého by malo byť možné informovať túto skupinu i týmto spôsobom.

Táto skupina s názvom MIUI Pioneer Group by mala byť na svete už týždeň a starostlivo pracovať na vyhľadávaní rôznych nedostatkov v systéme. Tento krok spoločnosti oceňujeme a tešíme sa na budúce výsledky.

Našli ste nejaké chyby i vo vašom smartfóne? A ako ste ich riešili? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre