SpravodajstvoXiaomi

MIUI 12.5 i Android 11: Časť majiteľov obľúbeného modelu od Redmi hlási aktualizáciu!

MIUI 12.5 po boku systému Android 11 mieri do modelu Redmi Note 9. Prečo však nie je dostupný pre všetkých a kedy tu bude i pre vás?

Len včera sme vás informovali o príchode aktualizácie s nadstavbou MIUI 12.5 do lacných smartfónov zo série Redmi 8. Xiaomi sa však s aktualizáciami rozbieha a očividne začína distribuovať najnovšiu verziu systému i do lacnejších smartfónov z rád Redmi. Najnovšie správy na fóre Mi Community prezradzujú, že nadstavba MIUI 12.5 spolu s operačným systémom Android 11 prichádza i do obľúbeného Redmi Note 9, ktorý patrí práve medzi lacnejšie modely. Podľa našich správ však aktualizácia neprichádza medzi všetkých používateľov.

Redmi Note 9 získava MIUI 12.5 – nie však pre všetkých

Najnovšia verzia systému sa v smartfónoch od dcérskej spoločnosti Xiaomi nachádza pod názvom V12.5.1.0.RJOMIXM. Ako si môžete všimnúť, model predstavený so systémom Android 10 sa konečne dočkal aktualizácie na Android 11. V súčasnosti to však má háčik.

Aktualizácia pre smartfón s názvom Redmi Note 9 v súčasnosti prichádza do smartfónov vo verzii Stable Beta. Verzia Stable Beta značí, že nejde o úplne stabilný systém a spoločnosť pomaly vypúšťa aktualizáciu medzi svojich používateľov. Prví nadšenci sa teda môžu tešiť z aktualizácie, ak si však chcete počkať na stabilnú verziu a váš smartfón aktualizáciu už eviduje, jednoducho ju ignorujte a počkajte si na budúcu verziu. V súčasnosti je aktualizácia distribuovaná prostredníctvom OTA (Over The Air).

Kedy príde aktualizácia i ku vám?

Čakáte na aktualizáciu vášho smartfónu, no nič sa nedeje? Nezúfajte, developerský tím MIUI v súčasnosti tvrdo pracuje na ďalších aktualizáciách. Čo sa týka stabilnej verzie pre Redmi Note 9, tá by mala byť vypustená už v najbližších týždňoch. Spoločnosť však rovnako sľubuje príchod aktualizácií i pre celú modelovú sériu Redmi Note 9, ktorá by mala prísť už v najbližšej dobe.

Nezabúdajte však na to, že na konci augusta končí naplánovaná druhá aktualizačná vlna smartfónov a už v blízkej dobe môže Xiaomi priniesť nadstavbu MIUI 12.5 i do starších či slabších modelov.

Beží váš smartfón už na nadstavbe MIUI 12.5? A ak nie, aký systém používate? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close