SpravodajstvoWindows

Microsoft vypustil nový Build 14951 pre členov programu Windows Insider – Fast Ring

Počas včerajšieho dňa Microsoft vypustil aktualizáciu pre členov programu Windows Insider – Fast Ring, Build 14951.

V rámci aktualizáciu Microsoft vypustil viacero opráv chýb ako aj predstavil nové funkcionality. Poďme sa teraz pozrieť na to najdôležitejšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Medzi tie najdôležitejšie úpravy, ktoré si pre nás Microsoft pripravil patrí aktualizácia touchpadu a s ním spojené gestá, vylepšeniami prešla aj funkcia Windows Ink a redizajnom prešla aplikácia Fotografie.

Viacerých však poteší hlavne oprava chýb, ktorej došlo hlavne pre PC zariadenia. Microsoft totiž odstránil závažnú chybu spôsobujúcu takzv. obrazovku smrti, opravený bol problém so sťahovaním  hier a aplikácií z Windows obchodu, ako aj zobrazovanie obsahu displeja na viacerých monitoroch s rozličným DPI. V rámci mobilných zariadení boli opravené problémy spojené hlavne s niektorými neprehrávajúcimi sa zvukmi v situáciách, kedy by sa štandardne mali prehrávať.

Čo sa týka chýb, tak medzi staro(novými) chybami v tomto builde nájdeme napr. problém s prihlasovaním sa do vybraných aplikácií ako je napr. MSN, Groove, Feedback HUB a ďalšie, či nemožnosť inštalácie tohto buildu ak je na vašom zariadení nainštalovaný antivírusový program Kaspersky a Avast.  Medzi ďalšími chybami, s ktorými sa budú trápiť hlavne majitelia smartfónov patrí Excel, ktorý zamŕza a padá, tak isto sa zobrazuje často krát hláška  informujúca o blížiacom sa prečerpaní dátového limitu. Zároveň v rámci inštalácie aktualizácie dochádza k problému prejavujúcom sa v 20-30 minútovom zaseknutí – v takomto prípade je nutné počkať na „odmrznutie“ inštalácie updatu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close