WindowsWindows 10 Mobile

Microsoft prinesie Snapchat aj na Windows 10 Mobile

Ak ste si mysleli, že obľúbená aplikácia Snapchat nepríde na Windows 10 mobile, tak môžete byť teraz celkom prekvapený. Španielska divízia Lumie pod taktovkou Microsoftu totiž odpovedala na twitteri, že Microsoft momentálne rokuje so Snapchatom a pracuje na tom, aby priniesol obľúbenú aplikáciu pre posielanie dočasných fotografií a textov na svoju mobilnú platformu do Windows obchodu.

Španielsky Snapchat tweet:

https://twitter.com/LumiaSoporte/status/746029552166658048?ref_src=twsrc%5Etfw

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aj keď su tweety v španielčine, tak Rodolfo sa pýta, prečo nemôže nájsť Snapchat vo Windows obchode. Lumia support mu na to odpovedá, že aplikácia príde na Windows mobile „čoskoro“ a že „už v súčasnosti na tom pracujú s kolegami zo Snachatu“.

Nejde o jediný prípad potvrdenia príchodu aplikácie, keďže Lumia support tento fakt potvrdil viackrát aj v súkromných správach.

Snapchat aplikácia nebola zatiaľ nikdy dostupná pre Windows telefóny respektíve Windows Mobile. Vždy sa len vyskytlo niekoľko alternatív z tretích strán, ale to viedlo len k potrestaniu užívateľov za to, že takéto alternatívy využívali.

Užívatelia dokonca už spisovali viacero petícii pre príchod aplikácie na Windows Mobile.

Táto informácia nebola zatiaľ potvrdená oficiálne žiadnym vyšším Microsoft predstaviteľom, preto ju zatiaľ musíme brať s rezervou 🙂

zdroj: winbeta

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close