SpravodajstvoWindows

Microsoft odhalil, že vývoj Continuua trval 3 roky

Spolu s tým ako Microsoft tlačí na užívateľov, aby vyskúšali Continuum, odhalil aj že vývoj tejto veľmi promovanej funkcionality trval 3 roky.

Ako Microsoft uviedol:

„Myšlienka Continuua začala pred tromi rokmi s jednoduchým pozorovaním, že svoje mobilné telefóny berieme, spoliehame sa na ne a cítime sa stratení bez nich. Ale aj napriek tomu, keď príde čas na „skutočnú“ prácu, tak aj tak siahneme po našom notebooku alebo stolovom počítači. Takže v konečnom dôsledku aj tak so sebou nosíme naše telefóny spolu s laptomi, alebo čakáme, kým sa vrátime k nášmu stolovému počítaču domov.“

Microsoft v poslednej dobe uskutočnil viacero prieskumov, ktoré chvália Continuum, a práve preto plánuje masívnu expanziu tejto funkcionality v tomto roku.

Continuum vám umožní využívať váš mobilný telefón ako počítač. Stačí k nemu pripojiť klávesnicu s myšou a môžete sa vrhnúť do práce. Aj napriek tomu, že telefón bude slúžiť ako pracovný počítač, tak v ten istý čas si zachová aj všetky funkcionality telefónu a budete môcť z neho telefonovať a posielať smsky. Zároveň sa telefón stane novým minilaptopom, ktorý budete stále u seba nosiť so všetkými potrebnými dátami a funkcionalitami.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close