SpravodajstvoWindows

Microsoft Bookings plánuje uľahčiť firmám zriadzovanie schôdzok so zákazníkmi

Microsoft dúfa, že uľahčí firmám – a predovšetkým menším podnikom s obmedzenými zdrojmi – spravovanie schôdzok so svojimi zákazníkmi, a to prostredníctvom zavedenia novej služby v Office 365.

Prísľub účinnejšieho spravovania schôdzok

Microsoft Bookings je podľa spoločnosti navrhnutý tak, „aby bolo plánovanie schôdzok jednoduchšie a účinnejšie pre vás, vašich zamestnancov a vašich zákazníkov“.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Bookings poskytuje webové rozhranie pre zákazníkov, aby boli schopní dohodnúť si stretnutie aj mimo pracovnú dobu, alebo keď je nie k dispozícii nikto, kto by prevzal zákazníkov hovor:

Webová stránka je jednoduchá na používanie: zákazník si najprv vyberie službu, ktorú poskytujete, následne si vyberie deň a čas kedy ste vy alebo niektorý z vašich zamestnancov k dispozícii, zadá svoje kontaktné údaje a rezervuje si schôdzku.

E-mailové upomienky a flexibilná správa naplánovaných stretnutí

Automatizovaná služba tiež odošle e-mailové upomienky zákazníkom pred zarezervovanou schôdzkou po potvrdení rezervácie e-mailom, s možnosťou pridania si schôdzky do svojho kalendára. Je tu nádej, že toto jednoduché opatrenie pomôže firmám znížiť riziko, že na schôdzku zákazník nepríde, čo vedie k vyššej výkonnosti a úsporám.

Potvrdzovací e-mail je tiež vybavený unikátnym odkazom, ktorý nasmeruje užívateľa na stránku, na ktorej môže spravovať svoje schôdzky, vrátane možnosti preplánovania, zrušenia alebo naplánovania ďalšej schôdzky. Podniky majú flexibilitu v prispôsobovaní počtu oznámení potrebných na zrušenie.

Automatická synchronizácia

Pre uľahčenie spravovania operácií, Bookings automaticky pridáva a aktualizuje stretnutia tiež v kalendári zamestnancov, vrátane Outlooku a možností kalendára Google.

Bookings s responzívnym dizajnom je dostupný na počítačoch či mobilných zariadeniach a špecializovaná mobilná aplikácia bude vydaná v najbližších mesiacoch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close