Spravodajstvo

Microsoft Band 2 prináša aktualizáciu hlavne pre súťaživých milovníkov Microsoft Health

Uživatelia Microsoft Bandu (náramku), tešte sa! Ide o veľký update, ktorý okrem opravy chýb, zlepšenia výkonnosti, prináša aj niekoľko nových funkcionalit hlavne pre Microsoft Health, aplikáciu, ktorá vám pomáha udržat sa fit a zdravými. Nižšie si môžete pozrieť novinky:

  • Pripojte sa a súťažte s priateľmi – vytvárajte im výzvy na prejdené kroky, výjdené poschodia, kardiominúty, kolečká, odbicyklované kilometre. Súťažiť môžete s priateľmi jednoducho aj cez Facebook.
  • Selektívne nastavenia pre aplikácie – teraz si na Microsoft Bande môžete nastaviť, ktoré aplikácie budú posielať notifikácie a ktoré nie.
  • Pridajte viacero dlaždíc do Vášho Microsoft Bandu – teraz môžete pridať až 20 dlaždíc do štartovacej obrazovky vášho Bandu.

S novinkámi zameranými na súťaživosť pravdepodobne začne Microsoft Band využívať viacero ľudí, ktorí majú v sebe súťažíveho ducha. Tento update by mohol byť presne pre tých, ktorí radi behajú a používajú rôzne aplikácie, aby ukázali, koľko toho zabehli. Ak ste jeden z nich, tak vám Microsoft Band v tomto ohľade uľahčí život. Stačí, aby niekto z vaších priateľov používal Microsoft Band spolu s Microsoft Health a aplikácia vás na to automaticky upozorní aj pomocou facebooku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Microsoft Health si môžete stiahnúť na TOMTO LINKU. Health je dostupný aj na iných platformách – apple a android.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close