TECHNOLÓGIEWindows

Nový Office 365 prináša nové funkcie pre biznis zákazníkov

Zameral sa najmä na modernizovanie videokonferencií, ktoré umožnia firmám ušetriť nemalé náklady na prevádzku telefónnej infraštruktúry, ale aj na analytiku a bezpečnosť. Ide o najvýraznejšiu inováciu produktu od jeho uvedenia, čím sa stáva najkomplexnejším, najbezpečnejším a najproduktívnejším cloudovým kancelárskym balíkom na trhu.

Spoločnosť Microsoft dnes predstavila nové funkcie a služby pre biznis zákazníkov Office 365, ktoré sú zamerané na modernizovanie videokonferencií, analytiku a bezpečnosť.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Za produktivitou firmy stoja skvelé tímy

Hranice medzi pracovným a osobným životom sa postupne stierajú, čo sa odráža aj na vývoji nových zariadení, aplikácií a služieb. Inšpiráciu z pracovných a komunikačných návykov ľudí čerpá aj najnovšie vylepšenie najpoužívanejšieho kancelárskeho balíku Office, ktorý prichádza s verziou Office 365 E5 pre biznis zákazníkov.

Podľa prieskumov, zamestnanci trávia približne 30 % pracovného času na stretnutiach. Len 18 % z nich však aktívne využíva rôzne konferenčné nástroje. Microsoft je lídrom v oblasti online konferencií (až 36 % online konferencií prebieha na platforme Microsoftu), preto s novým Office 365 budú môcť zamestnanci zdieľať informácie aj video obsah v rámci jednej konverzácie. V rámci Skype Meeting Broadcast môžu firmy organizovať aj veľké virtuálne stretnutia, ktorých sa môže z akéhokoľvek zariadenia či prehliadača zúčastniť až 10 000 zamestnancov.

Ľudia dnes potrebujú nástroje, ktoré im umožnia byť flexibilnými v tom, ako sa spolu spájajú, bez ohľadu na zariadenie či lokalitu, kde sa v danom okamihu nachádzajú. Nový Office umožní spolupracovať a komunikovať celým tímom na oveľa lepšej úrovni vďaka možnosti spoločného editovania dokumentov, integrácii aplikácií Skype pre biznis a Office 365 Skupiny.

Office 365 E5 prináša:

  • Skype pre pracovné stretnutia a hlasové služby priamo v Office 365
  • Komplexné riešenia na pracovné stretnutia vrátane PSTN Conferencing* a Skype Meeting Broadcast
  • Moderný tón s Cloud PBX
  • Budúcnosť PSTN Calling* pre Office 365

Analytika

  • Power BI Pro (už dostupné) – analýzy a vizualizácie live
  • Hĺbkové analýzy – tímové a firemné prehľady

Bezpečnosť

  • Customer LockBox – kontrola prístupu k dátam
  • Advanced Threat Protection (už dostupné) – bezpečné prílohy a URL
  • Advanced eDiscovery (predtým Equivio)

*dočasne sprístupnené pre 15 krajín – mimo Slovenska. V ďalších krajinách príde k postupnému nasadeniu v priebehu rokov 2016 a 2017.

Zdroj: tlačová správa

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close