APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Instagram pre desktopy konečne dostáva dlho žiadanú funkciu

Používatelia webovej verzie aplikácie Instagram môžu oddnes používať funkciu, ktorá bola doposiaľ dostupná iba na mobilných zariadeniach

Populárna z najpopulárnejších sociálnych sietí súčasnosti Instagram, konečne prináša vylepšenia aj do desktopovej, respektíve webovej verzie svojej aplikácie. Najnovšou novinkou v rámci desktopového rozhrania je podpora správ Direct, na ktoré čakali používatelia desktopovej aplikácie už niekoľko rokov. Od decembra, kedy spoločnosť Facebook oznámila vývoj tejto funkcie, sme sa však konečne dostali do finálnej fázy, čiže distribúcie tejto funkcie medzi bežných používateľov.

Instagram Direct už aj na vašom desktope

Správy Direct sú už v týchto momentoch dostupné na všetkých desktopoch s Windowsom 10, ako aj na ostatných zariadeniach, na ktorých využívate klasické webové rozhranie aplikácie Instagram. V prípade aplikácie z obchodu Microsoft Store, ktorá je určená pre zariadenia s operačným systémom Windowsom 10, nemusíte čakať na novú aktualizáciu, keďže sa jedná o PWA aplikáciu, čiže o rozhranie, ktoré je založené na práve spomínanej webovej aplikácii.

Webovú verziu aplikácie Instagram si tak po najnovšom vylepšení určite stiahne, poprípade aspoň otvorí o niečo viac používateľov, ako doteraz. Webová aplikácia donedávna neumožňovala takmer nič, okrem prehliadania príspevkov v Príbehoch, či na Domovskej stránke.

Ak webovú verziu Instagramu používate a tešíte sa na správy Direct, máme pre vás čiastočne zlú správu. Správy Direct totižto ešte nepodporujú prehliadanie videí či fotografií, ktoré boli v konverzácii odoslané. Aktuálne sa tak budete musieť uskromniť iba na klasické správy, či príspevky priamo z Instagramu.

Instagram
Instagram
Developer: ‪Instagram‬
Price: Free

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close