Pozrite si interaktívnu mapu s COVID-19, ktorá monitoruje aktuálnu situáciu na Slovensku

Spoločnosť Bot.media vytvorila interaktívnu mapu monitorujúcu stav výskytu COVID-19 naprieč slovenskými mestami. Pozrieť si ju môžete nižšie.

coronavirus-covid 19
Zdroj: Pixabay.com (Cassiopeia_Arts)

Koronavírus, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19 aj naďalej trápi značnú časť svetovej populácie. V súčasnosti je dostupných viacero interaktívnych máp, jednu z nich ponúka aj samotný Google, ktorú nájdete na tejto adrese. V rámci nej si môžete pozrieť globálne štatistiky vrátane štatistických dát jednotlivých krajín a prepočtu evidovaných nakazení na 1-milión obyvateľov.

Koronavirus mapa_google
Zdroj: Google (náhľad mapy)

Interaktívna mapa koronavírusu na Slovensku

Podobnú mapu so sústredením na náš región ponúka aj spoločnosť bot.media, ktorá monitoruje situáciu naprieč Slovenskom. V rámci mapy nižšie sa môžete pozrieť na výskyt potvrdených prípadov COVID-19 naprieč jednotlivými mestami Slovenska.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nižšie v tabuľkovej forme si môžete pozrieť zoznam miest vrátane počtu evidovaných nakazených ľudí.

Na grafe nižšie môžete zas vidieť denný prírastok evidovaných nakazených ľudí vrátane počtu testovaných ľudí a vyliečených.

Touto cestou by sme Vám zároveň radi dali do pozornosti aj nedávnu aktualizáciu Facebooku, ktorý pridal možnosť sledovania aktuálnych informácií ohľadne COVID-19. V rámci stránky nájdete informácie z dôveryhodných zdrojov, ako je napríklad Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky.

Facebook_koronavirus informacie
Zdroj: Google (náhľad mapy)
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre