Hudba v mobile: 10 najlepších hudobných prehrávač pre Android, ktoré by ste nemali prehliadnuť

Pozrite si výber najlepších hudobných prehrávačov pre Váš Android, ktoré svojimi funkciami a skvelým rozhraním vyčnievajú nad ostatnými.

android hudobny prehravac
Zdroj: Vosveteit.sk

Hudba je neoddeliteľnou súčasťou našich životov a spoločníkom na nezaplatenie, obzvlášť ked máte pred sebou dlhú cestu. Pesničiek sú na svete milióny a neraz máme problém vtesnať všetky naše srdcu blízke skladby do jedného smartfónu. Pozrite si nižšie výber 10 hudobných prehrávačov pre Android, ktoré sú zdarma, vyčnievajú svojimi vlastnosťami a funkciami nad ostatným a v niektorých prípadoch ponúkajú aj široký repertoár hudby.

10 hudobných aplikácií, ktoré stoja za vyskúšanie

HiBy music player

Jeden z prehrávačov, ktorý stojí bezpochyby za vyskúšanie je HiBy music player. Priznáme sa, že vzhľadovo nás až tak neočaril, ale skôr funkciami. Okrem klasickej možnosti prehrávania súborov prostredníctvom priečinkov, albumov, podľa umelcov a podobne, ponúka aj širokú podporu hudobných formátov (ISO,DFF,DSF,APE,FLAC,AIF,WAV,M4A,AAC,MP3,OGG,OGA,WMA,CUE,M3U,M3U8,OPUS).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Jednou z ďalších skvelých funkcií, ktorá vyčnieva nad konkurenciou, je možnosť nahrávanie hudobných súborov do mobilu prostredníctvom WiFi pripojenia. Teda bez káblov či rôznych cloudových riešení. Po otvorení ponuky menu stačí zvoliť možnosť prenosu hudby prostredníctvom WiFi. V rámci obrazovky uvidíte IP adresu, na ktorú sa budete môcť pripojiť prostredníctvom PC a následne nahrať do zariadenia súbory. Veľmi šikovné, a hlavne jednoduché.

Hiby Music_nahravanie suborov
Zdroj: Vosveteit.sk
HiBy Music
HiBy Music
Developer: HibyMusic
Price: Free

Poweramp Music Player

Ide  o jednu z najsťahovanejších hudobných aplikácií pre Android a prichádza s niekoľkými užitočnými funkciami. Môžete si vybrať zo širokého repertoára piesní, triediť ich do priečinkov a váš zážitok nebude rušiť žiadna reklama. Ďalej si môžete vybrať z viac ako 10 ekvalizérov, nastaviť si prelínanie piesní, alebo nastaviť si časovač spánku. Taktiež ponúka zobrazenie textu práve prehrávanej piesne a môžete si prispôsobiť aj vzhľad.

Music Player - Audio Player
Music Player - Audio Player
Developer: Leopard V7
Price: Free

Lark Player

Lark Player je aplikácia, ktorá vám umožní prehrávať pesničky ako vo formáte mp3, tak aj z YouTubu. Nájdete v nej mnoho užitočných funkcií a prichádza s priateľským užívateľským rozhraním. Okrem iného umožňuje prispôsobenie si vzhľadu, podporuje možnosť vytvárania playlistov vašich obľúbených piesní a podobne. Zároveň aplikácia  umožňuje prehrávanie hudby aj zo severov Youtube, ktoré následne môžete zdieľať prostredníctvom Facebooku, WhatsAppu, Twittru atď. Aplikácia podporuje takmer všetky formáty zvuku, či videa.

Music Player 3D Pro

Chcete aplikáciu, ktorá vám poskytne špičkové zvukové efekty? Ak ste odpovedali áno, siahnite po Music Player 3D Pro. Umožní vám zvýšiť kvalitu počúvaných piesní a je považovaná za jednu z najlepších hudobných aplikácií pre Android. Funguje aj v režime offline a zároveň podporuje takmer všetky formáty hudby.

Musik-Player 3D Pro
Musik-Player 3D Pro
Developer: JokerN - Crazy Apps
Price: Free+

PlayerPro Music Player

Táto aplikácia podporuje hlasové vyhľadávanie, či headset. Je veľmi jednoduchá na používanie, avšak na rozdiel od ostatných aplikácií, neprichádza bez reklám. Tie sa vám začnú na obrazovke objavovať po 10 dňoch používania. Napriek tomu v nej môžete nájsť mnoho uľahčujúcich funkcií, ako napríklad preskočenie skladby pomocou zatrasenia s telefónom, podporu asistenta Google, či vytváranie si vlastných playlistov. Aplikácia vám ukáže aj text k prehrávanej pesničke (ak touto informáciou disponuje skladba) a prichádza aj s widgetom pre vašu domovskú obrazovku.

PlayerPro Music Player
PlayerPro Music Player
Developer: BlastOn SA
Price: Free

Deezer

Deezer je hladká a jednoduchá aplikácia na používanie. Umožní vám stiahnuť si obľúbené piesne a následne ich prehrať, a to je keď sa nachádzate v režime offline. Prichádza so svetovými hitmi, ale aj podcastami, dá sa prispôsobiť a odporučí vám nové pesničky, podľa vášho vkusu. Nájdete v nej 53 miliónov skladieb a taktiež si môžete prispôsobiť aj jej vzhľad. Zdarma je k dispozícií verzia Deezer Free, ktorá je vám k dispozícií po uplynutí skúšobnej doby. V nej si môžete prehrávať vytvorené playlisty a až 6-krát preskočiť nechcenú pieseň.

Deezer: Musik & Hörbücher
Deezer: Musik & Hörbücher
Developer: Deezer Music
Price: Free

Musicolet Music Player

Musicolet Music Player je hudobný prehrávač, ktorý si stiahlo už viac ako 1-milión používateľov. Dôvod jeho popularity je, že ide o veľmi jednoduchú aplikáciu so všetkými potrebný funkciami bez toho, aby Vás otravovali reklamy. Nechýba vytváranie playlistov, prehrávanie hudby zo zložiek/podľa interpretov/či podľa albumov, nastavenie časovača, možnosť pripnutia widgetu na obrazovku, tlačidlá ovládania v notifikačnej lište a podobne. Extra funkciou je napríklad vkladanie textu k hudbe (ak hudobný súbor disponuje týmito informáciami).

Musicolet Music Player
Musicolet Music Player
Developer: Krosbits
Price: Free

Google Play Music

Takisto ide o jednu z najpopulárnejších aplikácií na prehrávanie hudby. Verzia, ktorá je zdarma zahŕňa však iba prehrávanie hudby, ktorú máte uloženú v smartfóne. Za dobrovoľné predplatné však získate prístup k viac ako 35 miliónom pesničiek, rádiovým staniciam a podcastom. Taktiež vám odporučí nové piesne na základe vášho vkusu a nájdete tam jednoduchý a rýchly vyhľadávač.

YouTube Music
YouTube Music
Developer: Google LLC
Price: Free

SoundCloud

Ako jediná aplikácia prichádza s unikátnou možnosťou, ktorá sa nazýva Music and Audio. Na SoundCloude totiž môžete zdieľať vlastné piesne a hudbu s ostatnými. Pre hudobníkov ide o fascinujúcu aplikáciu. Nájdete tu množstvo podcastov, audiokníh, hip-hopu, elektronickej hudby a rocku. Samozrejme, aplikácia v sebe zahŕňa aj iné žánre, keďže v nej viete nájsť viac ako 150 miliónov pesničiek. Aplikácia vám odporučí pesničky na základe vášho vkusu, môžete si vytvoriť playlisty pre rôzne akcie a vypočuť si stiahnuté piesne, aj keď nemáte k dispozícii internet.

SoundCloud: Neue Musik hören
SoundCloud: Neue Musik hören
Developer: SoundCloud
Price: Free

Pulsar Music Player

Pulsar Music Player je aplikáciou, ktorá bola prostredníctvom obchodu Google Play stiahnutá už viac ako 5-miliónovkrát. Výnimočná je prepracovaným dizajnom, ktorý je veľmi intuitívnym a príjemným na používanie. Tak, ako v prípade predošlých aplikácií, tak aj táto ponúka základne funkcie, ako prehrávania podľa interpretov, albumov, žánrov, priečinkov a podobne. Čo sa týka dodatočných funkcií, ktorými sa odlišuje od konkurencie, tak sú nimi prepracovaný ekvalizér,  možnosť úpravy značiek, prehrávanie hudby prostredníctvom Chromecastu, podpora hlasových príkazov, či zobrazovanie textu pri skladbách (ak skladby touto informáciou disponujú).

Pulsar Music Player
Pulsar Music Player
Developer: Rhythm Software
Price: Free

Aké hudobné aplikácie používate Vy? Dajte nám ich nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre