Galaxy Note 10 Lite: Pozrite sa, ako by mal vyzerať jeden z najočakávanejších smartfónov týchto dní

Na internete sa objavili prvé reálne fotografie zariadenia Samsung Galaxy Note 10 Lite. Fotografie potvrdzujú doteraz známe vizualizácie smartfónu.

Samsung Galaxy Note 10 Lite_realne fotografie
Zdroj: Twitter (TechTalkTV‏)

Samsung Galaxy Note 10 Lite je jedným z najspomínanejších smartfónov posledných týždňov. Dôvodom je, že by mal byť predstavený v priebehu prvej polovice januára. Do úvahy prichádza udalosť CES 2020, ktorá sa bude konať v priebehu budúceho týždňa, od utorka do piatka a nebude na nej chýbať ani spoločnosť Samsung.

O smartfóne sa špekuluje už dlhšiu dobu. Posledné dostupné správy hovorili o špecifikáciách zariadenia, a zároveň sme mohli vidieť aj prvé vizualizáciu smartfónu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Okrem špecifikácií a prvej vizualizácie sa hovorilo aj o predpokladanej cene, ktorá by podľa všetkého mala byť na európskom trhu približne na úrovni 600€.

Prvé reálne fotografie

Dnes sa na známom Twitter účte TechTalkTV objavil status, v ktorom bol zachytený smartfón na reálnych fotografiách. Pozrieť si ich môžete nižšie.

Ako môžete vidieť vyššie, tak fotografie zariadenia potvrdzujú doterajšie známe vizualizácie smartfónu. Bohužiaľ však neboli poodhalené žiadne ďalšie špecifikácie zariadenia. Nezostáva nám teda nič iné, ako čakať na ďalšie uniknuté informácie, prípadne na samotné predstavenie smartfónu, ktoré by malo byť už predo dvermi.

Via  androidheadlines.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre