SpravodajstvoZariadenia

Toto by mohla byť nová Nokia, ktorá bude mať podobný kruhový výrez okolo fotoaparátu ako Huawei Mate 30

Na internete sa objavili fotografie neznámej Nokie, ktorá nesie kódové označenie DareDevil. Ponúkne podobnú kameru s kruhovým výrezom ako Huawei Mate 30

Kruhové výrezy na mobilných fotoaparátov budú v tomto roku pravdepodobne móde. Potom, ako sa na internete objavili prvé fotografie zariadenie Huawie Mate 30, tak sa pár dní dozadu objavili fotografie aj neznámej Nokie s kruhovým výrezom okolo fotoaparátu. Na zariadenie upozorňuje portál Gizchina.com.

Nokia Daredevil

Fotografie zariadenia odhaľujú, že kamera dostane do vienka 3 snímače. Otázkou je ich rozlíšenie. Dostane aj Nokia 48-megapixelovú kameru, ktorá sa stáva pomaly už normou? Jeden z  ďalších dvoch objektívov je širokouhlý, nasvedčuje to záber z obrázku z prostredia fotoaparátu. S veľkou pravdepodobnosťou tretí snímač bude teleobjektív. Fotografia ďalej prezrádza, že sa Nokia rozhodla implementovať snímač odtlačkov prstov v zadnej stene, a nie v displeji zariadenia. Možno z toho tak usudzovať, že použitý displej v zariadení je LCD panel.

Nokia DareDevil_fotoaparat
Via gizchina.com

Zariadenie je podľa všetkého poháňané procesorom strednej triedy – Qualcomm Snapdragon 660 s  8-jadrami s maximálnou pracovnou frekvenciou do 2,2GHz, ktorému sekunduje grafický čip Adreno 512. Bude sa tak jednať o zástupcu strednej triedy. Posledná fotografia odhaľuje aj kódové označenie zariadenia „HMD Global Daredevil„.

V súčasnosti o  tomto záhadnom zariadení toho moc nevieme, ani to kedy bude pravdepodobne predstavené, a či ho vlastne spoločnosť uvedie na trh.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close