SamsungSpravodajstvo

Pozrite sa, ako sa inžinieri Samsungu vyhrali s otočným mechanizmom selfie fotoaparátu

Zmámy leaker Ice Universe uverejnil na Twitteri video, v ktorom ukazuje na fungovanie mechanizmu selfie kamery Samsungu Galaxy A80

Na trhu aktuálne máme viacero zariadení s plnými displejmi, ktoré absenciu prednej selfie kamery vyriešili po svojom. Napríklad zariadenia Redmi K20 a  Redmi K20 Pro majú vysúvací mechanizmus, podobne to vyriešila aj spoločnosť OnePlus so zariadením OnePlus 7, a  výnimkou nie sú ani ďalší výrobcovia.

Samsung Galaxy A80

Najnovšie sa do tohto elitného klubu pripája aj spoločnosť Samsung so zariadením Galaxy A80, ktoré ponúka tri objektívy a „žiadnu“ selfie kameru. Žiadnu píšeme preto, lebo displej je plný, avšak na vytvorenie selfie fotografie Vám poslúži práve spomínaná trojica zadných kamier. Tá je totiž výsuvná, a po jej vytiahnutý sa kamera pretočí do režimu „selfie“ za jediným účelom, aby ste spravili dokonalú selfie fotografiu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Známy leaker, ktorý si hovorí Ice Universe uverejnil na sociálnej sieti Twitter video mechanizmu, ktoré ukazuje na akom princípe sa otáča kamera. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close