ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Excel od Microsoftu prekonal na Android smartfónoch magickú hranicu v počte stiahnutí. Používate ho aj Vy na telefónoch?

Najpopulárnejší tabuľkový editor sa radí medzi najsťahovanejšie Android aplikácie

Najpopulárnejší tabuľkový editor, aplikácia Excel od softvérového giganta Microsoft, oslavuje ďalší úspech. Jej mobilná verzia, ktorá je dostupná pre operačný systém Android, len pred niekoľkými hodinami presiahla hranicu miliardu stiahnutí z obchodu Google Play. Aplikácia sa tak radí medzi najsťahovanejšie Android aplikácie.

Radí sa aj medzi najlepšie hodnotené aplikácie

Vývojári spoločnosti Microsoft sa ale iste tešia aj ďalšiemu vynikajúcemu číslu, ktoré v prípade aplikácie Excel pre Android neustále rastie. Na mysli máme celkové hodnotenie aplikácie, ktoré dosahuje až 4,5 hviezdičiek z 5, čo je pre neuveriteľné 2 milióny recenzií naozaj vynikajúci údaj. Aplikácia sa tak radí nie len medzi najsťahovanejšie Android aplikácie na svete, ale aj medzi najlepšie hodnotené aplikácie, samozrejme, do úvahy musíme brať aplikácie iba s podobným množstvom recenzií.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
microsoft excel pre android pocet stiahnuti
Zdroj: Google Play

Používate aplikáciu Excel pre Android aj Vy? Aké s ňou máte skúsenosti? Určite nám dajte vedieť do komentárov, no z nášho pohľadu ide o naozaj vynikajúcu a dobre spracovanú mobilnú appku. Ešte ste aplikáciu nevyskúšali? Ak nie môžete si ju stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close