Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Elektrická kolobežka KUGOO M2 Pro s dojazdom 30 km je opäť dostupná za cenu, akej sa ťažko odoláva

Najväčší konkurent kolobežiek od spoločnosti Xiaomi je opäť v bleskovom výpredaji. Tentokrát opäť ušetríš nemalé peniaze.

Ďalšia neodolateľná akcia pre fanúšikov elektrických kolobežiek je tu! Lukratívny kúsok M2 Pro od overeného výrobcu KUGOO, ktorý je v tejto oblasti najväčším konkurentom pre spoločnosť Xiaomi, totižto aktuálne zoženieš za cenu, aká tu ešte nikdy nebola. Pri jeho kúpe na e-shope Geekbuying.com aktuálne ušetríš viac ako 150 eur. Pre zrazenie cenovky na minimum stačí pri nákupe využiť exkluzívny zľavový kupón GKB225S, ktorý ju zrazí na skvelých 335,99 eur. Samozrejmosťou je expresná doprava z poľského skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH

Kolobežka KUGOO M2 Pro nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prečo práve kolobežka KUGOO M2 Pro?

  • Kolobežka je vybavená pneumatikami s priemerom až 8,5 palca. Keďže ide o klasické pneumatiky, a nie iba „kus gumy“, môžte sa spoľahnúť na oveľa lepší komfort z jazdy aj na zničených cestách, či chodníkoch. Samozrejmosťou prémiovej kolobežky je aj odpruženie oboch pneumatík.
kugoo m2 pro odpruzenie
Zdroj: Geekbuying
  • 3 rýchlostné režimy, ktoré si určujete podľa aktuálnych poveternostných podmienok. Samotnú rýchlosť pritom ovládate iba pomocou jedinej páčky na pravej strane riadidiel.
  • Batéria s kapacitou až 7,5 Ah dokáže v spolupráci s výkonným 350 W motorom zabezpečiť dojazd na úrovni až do 30 km, pričom „maximálku“ vytiahne na slušných 25 km/h.
kugoo m2 pro brzdovy system
Zdroj: Geekbuying
  • Robustný hliníkový rám zabezpečuje nie len skvelú stabilitu a odolnosť kolobežky, ale zároveň umožňuje jej rýchle zloženie a jednoduché nosenie, keďže váži iba 15,6 kg.
  • Kolobežka je vybavená naozaj špičkovým brzdovým systémom, ktorý pozostáva z 3 samostatných bŕzd. Na prednom kolese sa nachádza elektrická brzda, pričom na zadnej strane nájdete kotúčovú brzdu, ako aj klasickú nožnú brzdu. Prepracovaný brzdový systém pritom zaručuje brzdnú dráhu iba 4 metre!
kugoo m2 pro svetlomet
Zdroj: Geekbuying
  • Ďalšie: zabudovaný LED svetlomet pre pohodlnú jazdu v noci, antireflexný LED displej v stredovej konzole, nosnosť až 120 kg, bezproblémové prepojenie so smartfónom.

Kolobežka KUGOO M2 Pro nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Elektrickú kolobežku KUGOO M2 Pro aktuálne nájdeš v ponuke e-shopu Geekbuying.com za naozaj skvelých 335,99 eur s dopravou z poľského skladu zdarma a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH. Pre zrazenie cenovky však nezabudni použiť zľavový kupón GKB225S. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close