SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Dostupný je nový Windows 10 Mobile Build 15207

Microsoft dnes v skorých ranných hodinách sprístupnil nový Windows 10 Mobile Build 15205, ktorý je dostupný pre používateľov programu Windows Insider – Fast Ring. Ak však očakávate v rámci aktualizácie prelomové novinky, tak vás budeme musieť sklamať. Prichádzajú viac menej len opravy.

Dona Sarkar:

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pridali sme stránku s nastaveniami súkromia do Windows 10 Mobile OOBE (pozn. redakcie: stránku nájdete pri prvom spúšťaní zariadenia) a aktualizovali sme možnosti, ktoré vám umožňujú rýchlo a efektívne robiť zmeny nastavenia súkromia počas toho ako nastavujete vaše zariadenie. Mimochodom, Insideri nám nahlásia, že ich zariadenie spadne alebo sa reštartuje krátko po tom ako ho odblokujú po prvýkrát po aktualizácie pokiaľ ich zariadenie nemá nastavené heslo odomknutia. Po aktualizácií Build 15207 uvidíte stránku s nastavením súkromia ešte jedenkrát – avšak nemalo by vám zariadenie následne padať, resp. reštartovať sa.

Tak ako sme nedávno priniesli report, tak aktualizácia je dostupná už len pre 13 Windows Phone zariadení, ktoré aj naďalej budú plne podporované v rámci programu Windows Insider.

Zdroj: Windows blog, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close