HonorHuaweiSpravodajstvo

Do telefónov Honor sa vracajú Mobilné služby Google, prezrádza spoločnosť

Bývalá dcérska spoločnosti Huawei, Honor hlási, že do ich telefónov sa vracajú Mobilné služby Google.

Spoločnosť Honor ešte v júni tohto roka hlásila, že aktívne pracujú na tom, aby navrátili do ich zariadení aplikácie spoločnosti Google. Niekdajšia dcérska značka telefónov Huawei, bola totiž po uvalení sankcií zo strany amerických úradov na čínskeho výrobcu, závislou na HMS, teda Mobilných služieb Huawei. To sa najnovšie mení, hlási spoločnosť.

Honor s podporou Mobilných služieb Google

Honor najnovšie hlási, že do jej smartfónov sa vracajú  Mobilné služby Google. Okrem iného oznamuje aj ďalšie kľúčové spolupráce so zvučnými menami na trhu. Čínsky výrobca smartfónov rovnako informuje, že naberá na sile.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„V auguste 2021 sa podiel HONOR na trhu v Číne vyšvihol až na 16,2%. Veríme v rýchlu expanziu po celom svete, uviedol George Zhao, CEO HONOR Device Co, Ltd. A dodáva: „Pokračujeme ďalej v našej vízii v integrovaní a vzájomnej inšpirácii krásneho dokonalého dizajnu a špičkovej technológie. Naše novinky majú vo výbave najvyspelejší systém fotoaparátov alebo najnovší prémiový čip Qualcommu. Táto kombinácia najnovšej technológie, dizajnu a výkonnosti vďaka podpore skutočných globálnych top dodávateľov v odvetví, je záruka, že zákazník vždy dostane skutočne najlepší produkt v kategórií.“

Honor ďalej prezrádza, že úzko spolupracuje aj so spoločnosťou Microsoft. Ich spolupráca sa napríklad pretavila do zariadenia MagicBook 14, ktorý je vôbec prvým notebookom na svete s Windows 11, hovorí spoločnosť.

„Máme veľkú radosť, že HONOR spoločne s Microsoft postavil silný základ pre vzájomnú veľmi úzku spoluprácu koncových zariadení a riešením pre akýkoľvek scenár vytvorenia smart sveta pre každého,“ zdieľal George Zhao, CEO HONOR Device Co, Ltd.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close