Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Creality Ender-3 Max – výrazné technické vylepšenia a mimoriadne veľký tlačový priestor za skvelú cenu

3D tlačiareň Creality Ender-3 Max môžeš momentálne uchmatnúť v neodolateľnom bleskovom výpredaji za historicky najlepšiu cenu.

Obľúbená 3D tlačiareň Creality Ender-3 Max ponúka prémiové technické riešenia a najmä tlačový priestor až 300 x 300 x 340 mm. Jej najsilnejšou stránkou je však priaznivá cena, ktorá najnovšie padla na historické minimum. Na e-shope TomTop.com ju totižto s kupónom „CEMAX“ kúpiš už za skvelých 169,99 eur, čo je v porovnaní s bežnou cenou naozaj luxusná zľava. Samozrejmosťou je rýchle dodanie z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov ako clo a DPH. 

Creality Ender-3 Max s kupónom „CEMAX“ za 169,99 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Creality Ender-3 Max – bezkonkurenčná 3D tlačiareň s obrovským tlačovým priestorom

3D tlačiareň Creality Ender-3 Max ponúka všetky doposiaľ overené technológie, ktoré mal výrobca Creality v rukáve. Pokročilé technické riešenia však doplnil o nadštandardný tlačový priestor s rozmermi 300 x 300 x 340 mm. Kreativite sa tak nekladú už takmer žiadne medze, čo určite poteší všetkých domácich kutilov. 

creality ender-3 max 2
Zdroj: TomTop

Základom 3D tlačiarne je robustná konštrukcia s presným vretenom osi Z a V-Slot profilmi. Stabilita je aj pri tak veľkom tlačovom priestore zaručená a ani počas tlače náročnejších projektov nemusíte mať obavy z nežiaducich pohybov tlačiarne. Obavy nemusíš mať ani zo zloženia samotnej tlačiarne. Tá je totižto dodávaná ako klasická DIY stavebnica a jej zloženie ti potrvá iba pár minút. 

creality ender-3 max ventilatory
Zdroj: TomTop

Čo sa týka technických vylepšení a pokročilých technologických riešení, výrobca siahol po viacerých vychytávkach, ktoré určite stoja za pozornosť. Nemali by sme prehliadnuť napríklad dvojité ventilátory tlačovej hlavy, ktoré sa starajú o efektívny odvod tepla z medenej trysky. Tá má zase za úlohu zvýšiť tepelnú vodivosť a aj odolnosť, ktorá je pri lacných 3D tlačiarňach častým kameňom úrazu. Vďaka tejto technológii sa tak výrobca vyhol prípadným komplikáciám, ktoré pri lacných modeloch bežne nastávajú. 

creality ender-3 max displej
Zdroj: TomTop

V tlačiarni nechýbajú ani inteligentné riešenia, ktoré výrazne uľahčujú jej používanie. Spomenieme napríklad senzor filamentu, ktorý automaticky preruší tlač v prípade zaregistrovania poškodeného alebo chýbajúceho filamentu. K dispozícii je aj šikovná funkcia automatického obnovenia tlače, ktorá sa zíde pri výpadku elektrického prúdu, či práve pri zistení poškodenia filamentu. 

Creality Ender-3 Max s kupónom „CEMAX“ za 169,99 eur nájdeš na TomTop.com

3D tlačiareň Creality Ender-3 Max aktuálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com už za 169,99 eur. Pri objednávke však nezabudni uplatniť zľavový kupón „CEMAX“. Tlačiareň je už tradične dodávaná z nemeckého skladu, čím sa vyhneš zbytočným poplatkom ako clo a DPH

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close