SpravodajstvoXiaomi

Chystá sa predstavenie smartfónov Redmi 10? Xiaomi pripravuje Redmi revolúciu!

Redmi 10 by mali uzrieť svetlo sveta už každou chvíľou, pozrite sa, ako Xiaomi upútava na predstavenie základných modelov spoločnosti.

Po predstavení viacerých modelov v sérii Redmi Note 10 sa zdalo, že spoločnosť už neplánuje predstaviť sériu lacnejších smartfónov nižšej triedy. Už sme pomaly i pochybovali, že séria Redmi 10 niekedy uzrie svetlo sveta a mysleli sme si, že Xiaomi si ponechá len sériu Redmi Note. Vďaka príspevku na sociálnej sieti Twitter z oficiálneho účtu Redmi India to však vyzerá inak. Pripravuje sa ďalšia séria populárnych lacných smartfónov od spoločnosti? Pozrite sa na upútavku od samotnej spoločnosti.

Pripravuje sa séria Redmi 10?

Niet pochýb, že séria najlacnejších smartfónov spoločnosti patrí medzi najatraktívnejšie. Svedčí o tom i rebríček najpredávanejších smartfónov, v ktorom sa Xiaomi umiestnilo medzi top 10 smartfónov hneď dvakrát. Oba modely patrili do série Redmi 9, pričom najvyššie sa dostal najmenej vybavený smartfón Redmi 9A a v závese za ním základný model Redmi 9.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Podľa príspevku na Twitteri však teraz spoločnosť plánuje pokračovať vo výrobe dostupných smartfónov a už čoskoro by sme mali sledovať predstavenie desiatej generácie základných smartfónov od Redmi. Spoločnosť nás láka na Redmi revolúciu, pričom viacerí fanúšikovia odhadujú tento príspevok ako upútavku pre sériu Redmi 10.

Čo od série môžeme čakať?

O novej sérii smartfónov s označením 10 sa rozpráva už dlhšiu dobu. Prostredníctvom nášho sesterského portálu xmobile.sk sme vás už pred pár mesiacmi informovali o niekoľkých základných špecifikáciách smartfónu, ktorou je napríklad displej. I keď pri modeloch z línie Redmi Note 10 sme sa dostali k AMOLED displeju, podľa všetkého budú základné Redmi 10 vlastniť opäť len IPS LCD displej i keď pri Xiaomi jeden nikdy nevie.

Povrávalo sa i o dizajne smartfónu, ktorý by mal nasledovať už predstavenú desiatu generáciu línie Redmi Note. Tá by však bola samozrejme o niečo zjednodušená. Čo nás však poteší je očakávaná cena smartfónov. Základný model zo série by sa mal predávať už za 112€ v domácej Číne.

Prídu vám modely zo základnej línie Redmi atraktívne? Alebo radšej siahate po vybavenejších smartfónoch? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close