CEO Xiaomi naznačil dátum predstavenia smartfónu Redmi Note 8

Smartfón Redmi Note 8 by mal byť predstavený spolu s chytrou televíziou Redmi TV. Nepriamo to potvrdzuje CEO Xiaomi.

Redmi logo
Zdroj: Xiaomi Redmi

Spoločnosť Redmi koncom augusta plánuje oficiálne predstaviť novú chytrú televíziu so 70“ uhlopriečkou a  4K rozlíšením. Vyzerá to však tak, že okrem televízie bude predstavený aj smartfón Redmi Note 8, ktorý posledné týždne plní plátky médií. Na tému upozorňuje portál Gizmochina.com.

Redmi Note 8 bude predstavený 29. augusta

Generálny riaditeľ spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, zdieľal na sociálnej sieti Weibo status, v  ktorom dával do pozornosti predstavenie chytrej televízie Redmi. Jeden z fanúšikov sa v rámci statusového vlákna opýtal či bude predstavený aj smartfón Redmi Note 8  v rovnaký deň ako chytrá televízia, teda 29. augusta. Lei Jun nenechal otázku bez odpovede. Odpovedal na ňu pomocou zdvihnutého palca, ktorým dal jasne najavo, že telefón bude predstavený po boku chytrej televízie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Redmi Note 8 predstavenie smartfonu
Zdroj: via Gizmochina.com

Môžeme teda očakávať, že čoskoro bude uverejnený aj oficiálny poster samotnou spoločnosťou Redmi, ktorá patrí pod krídla konzorcia Xiaomi. O  zariadení zatiaľ toho moc momentálne nevieme. Posledné informácie, ktoré sa dostali  na povrch hovorili o dvoch verziách smartfónu (pozn. redakcie: pravdepodobne Redmi 8 a Redmi Note 8) a 4 kamerách umiestnených v zadnej stene.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre