SpravodajstvoXiaomi

Chytrá televízia od Xiaomi Redmi bude predstavená koncom augusta

Spoločnosť Redmi už čoskoro predstaví chytrú televíziu. Tešiť sa môžeme na veľký 70“ displej so 4K rozlíšením o OS Xiaomi PatchWall.

S  chytrými televíziami sa nám v posledných týždňoch roztrhlo vrece. Najväčší rozruch urobili bezpochyby spoločnosti ako OnePlus, ktorá ohlásila, že pracuje na Smart TV, a spoločnosť Honor, ktorá predstavila televíziu Vision 4K s  operačným systémom HarmonyOS.

Chytrá televízia Redmi bude predstavená v auguste

Spoločnosť Redmi prostredníctvom postera oficiálne ohlásila, že 29. augusta bude deň, kedy predstavia svoju vlastnú chytrú televíziu. Upozorňuje na to portál Gizmochina.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Chytra televizia Redmi
Via Gizmochina.com

Prvá televízia od spoločnosti Redmi by mala disponovať 70“ displejom, teda aspoň to odhalila nedávna certifikácia televízie. Zároveň sa špekuluje, že by mala byť predstavená aj 40“ verzia.

Televízor Redmi by mal mať displej so 4K rozlíšením a mal by byť tiež dodávaný so systémom Xiaomi PatchWall (pozn. redakcie: Xiaomi PatchWall je operačný systém pre chytré televízie). Medzi ďalšie funkcie, ktoré môžeme očakávať patria napríklad podpopora DTS a Dolby Audio.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close