SpravodajstvoXiaomi

Lei Jun, CEO spoločnosti Xiaomi sa rozrozprával o plánoch na rok 2019

Spoločnosť Qualcomm pri príležitosti jarného festivalu, ktorý sa koná v Číne sa rozhodla urobiť sériu rozhovorov s poprednými lídarmi výrobcov smartfónov a jedným z nich bol aj CEO spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, ktorý sa rozrozprával o budúcnosti spoločnosti.

V rámci rozhovoru pre Qualcomm sa Lei Jun rozozprával o budúcnosti značky Xiaomi ako aj jednotlivých pod značiek, ktoré budú v stratégii spoločnosti hrať dôležitú úlohu. Hlavnými značkami spoločnosti majú byť Xiaomi Redmi ako aj tri pod značky Poco, Mito BlackShark.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Lei Jun v rámci rozhovoru povedal aj to, že počas uplynulých 8 rokoch si spoločnosť musela toho preskákať veľa.

„…po ôsmich rokoch podnikania Xiaomi prešlo mnohými zmenami. Spoločnosť Xiaomi v podnikateľskom svete urobila veľa „nemožného“. Vznikla z malej spoločnosti s počtom troch ľudí až po štvrtú najväčšiu značku mobilných telefónov na svete. Zároveň vytvorila pre spotrebiteľa najväčšiu platformu IoT na svete…“, ďalej dodal: „Vždy trváme na tom, aby sme urobili dobrý produkt, ktorý „ľudí posúva dopredu a robí ich šťastnými“, aby si každý na svete mohol vychutnať nádherný život, ktorý prinášajú technológie.“

CEO spoločnosti Xiaomi ďalej povedal niekoľko viet aj na margo nastupujúcej 5G technológie.

„…súčasný globálny trh mobilných telefónov zažíva obdobie odlivu, ktorý môže pokračovať vo veľkom meraní marketingu 5G a Xiaomi je pripravený bojovať v dlhodobej bitke…“.

Ďalej hovoril o tom, že spoločnosť Xiaomi neplánuje znižovať „latku“ a aj naďalej bude vytvárať vysoko kvalitné produkty, ktoré budú priateľské ku zákazníkom.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close