Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Bluetooth slúchadlá QCY T1C TWS lacnejšie ešte neboli! Doma ich môžete mať už o pár dní

Nepremeškajte akciovú ponuku na tieto Bluetooth slúchadlá

Opäť raz by sme Vám chceli dať do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na Bluetooth slúchadlá QCY T1C TWS, ktoré aktuálne môžete kúpiť za menej ako 14€. Aktuálne ich za túto cenu ponúka zahraničný e-shop TomTop.com, ktorý sľubuje aj skoré doručenie. 

Global Version QCY T1C TWS

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Slúchadlá ponúkajú najnovší Bluetooth 5.0 štandard, pričom ich dosah je približne 10 metrov od zdroju. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 20-20000Hz a citlivosť 108 ± 3dB.  Impedancia je 32Ω.

QCY T1C TWS recenzia_2
Zdroj: vosveteit.sk

Slúchadlá ponúkajú batériu s kapacite 43mAh, pričom sú dodávané spolu s nabíjacím boxom s kapacitou 380mAh, ktorá sľubuje dostatok energie pre ďalších 15 hodín prehrávania hudby. Samotné slúchadlá zvládnu prehrávať hudbu približne 3,5 hodiny, pričom za 30 minút je ich možné nabiť už na úroveň, ktorá postačuje na prehrávanie hudby po dobu približne 2,5 hodiny. Aby sme nezabudli, tak nabíjací box je vybavený vstavanými magnetmi, ktoré okrem nabíjania slúžia ja na to, že sa prostredníctvom nich slúchadla „prilepia“ k boxu.   

QCY T1C TWS recenzia_4
Zdroj: vosveteit.sk

Spolu so slúchadlami okrem iného sú dodávane aj viaceré štucne, vďaka čomu si viete ich veľkosť prispôsobiť podľa svojich potrieb. Zároveň musíme dodať, že slúchadla pevne držia aj počas športovania. Mnohých určite poteší aj prítomnosť mikrofónu, vďaka ktorému je  slúchadlá možné využívať aj ako hands-free. 

QCY T1C TWS recenzia_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Ak Vás slúchadla zaujali, tak ich nájdete na odkaze nižšie. V  prípade, ak by ste sa chceli o slúchadlách dozvedieť viac, tak Vám dávame do pozornosti recenziu, ktorú sme k ním pripravili už dávnejšie.

Global Version QCY T1C TWS 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close