SpravodajstvoXiaomi

AnTuTu rebríček za apríl 2021: Ako sa darilo prémiovému Mi 11 Ultra? Výsledok vás prekvapí!

AnTuTu rebríček najvýkonnejších smartfónov v najvyššej i strednej triede je vonku, pozrite sa, kto sedí na víťaznom tróne smartfónov!

Rebríček AnTuTu nám pravidelne prináša výkonnostné poradie smartfónov, ktoré sú momentálne na trhu. Mesiac apríl však priniesol neskutočné prekvapenie v poradí. Ako sa darilo novopredstavenému Mi 11 Ultra, ktoré má byť kráľom Androidov? A ktoré spoločnosti sa prebojovali do top desiatky? Pozrite sa na prehľad najlepších smartfónov na trhu!

AnTuTu – flagship smartfóny

Flagship smartfóny, alebo teda vlajkové modely mierne zamiešali poradím z minulého mesiaca. Na trh nám totiž vstúpili vrcholné smartfóny od Xiaomi, ktoré boli predurčené pre niektoré z prvých miest. Ibaže by nie. Na prvom mieste síce stojí Xiaomi, rozprávame sa však o hernom smartfóne Black Shark 4 Pro, ktoré si svoj trón naozaj zaslúži. Ide o herný smartfón, ku ktorému výkon jednoducho patrí.

V závese za ním nájdeme Oppo Find X3 Pro. Rozdiel v skóre je však výrazný a hernú novinku od Xiaomi výkonný Oppo jednoducho nepredbehne. Trojicu dopĺňa Red Magic 6 Pro v Tencent verzii. Ide o herný smartfón, vysokému skóre sa teda vôbec netreba čudovať. Top trojicu podľa AnTuTu Xiaomi neobsadilo, kde však je?

Antutu apríl 2021 flagship
Zdroj: Antutu.com

Štvrtú pozíciu obsádza Oneplus 9 Pro, na piatom mieste sa usádza Lenovo Savior 2 Pro, šieste miesto získava vivo X60 Pro+ a šťastnú sedmičku obsádza IQOO 7. Na ôsmom mieste vidíme znovu Oneplus, tentoraz so základnou „deviatkou“ a kde je Xiaomi? Deviata priečka ostáva pre Mi 11 Ultra a desiata zasa základnej Mi 11. Xiaomi je teda kúsok pred odchodom z top desiatky!

V strednej triede sa im darilo lepšie

Stredná trieda pre Xiaomi, resp. Redmi dopadla oveľa lepšie. Hneď na prvom mieste stojí Redmi 10X, ktorý je určený výhradne pre Čínu. Tu však púť spoločnosti nekončí a medzi naozaj silnou konkurenciou v podobe gigantov ako je Huawei či Honor si vybojoval i deviate miesto na pôde AnTuTu. To obsadil model Redmi Note 9 Pro 5G, ktorý ku nám taktiež nezavítal.

Antutu apríl 2021 mid-range
Zdroj: Antutu.com

Našli ste v rebríčku AnTuTu svojho obľúbenca? Alebo by ste ho zostrojili inak? Pochváľte sa nám v komentároch!

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close